Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

basszus akkor száműzted magad(kezeit széttáró) Szépen ikszelj vissza mindenkit ha nem tudod elolvasni mit írtak mi szórakoztat itt?(meghajlós)
Ja, és két emberért tolja a képeket és irogat........ 😆
Pipi meg van tisztelve. 😆
Ne hazudj.........el szoktad olvasni kilépve vagy más nick-el mindenkiét különben nem tudnád mit írunk, olvasd amúgy nyugodtan, egyenlőre nyilvános fórum. 😁
Igen az nagy kár, akkor legalább kibaszhatnák innét a magyarok szégyenét, a labancfasszopkodót. :)
Hogyne lenne, magadnak csinálod. Én már csak a te meg pipfax hozzászólásait látom. Meg azokét akik csak ritkán fordulnak meg itt a forumon :-) Igaz így meg értelme sincs, szóval Bogyó Bá sorsára jutok én is...
Nyugi,a pincébe zárás az kifejezetten osztrák néphagyomány.Nálunk nincs. 😆
kár, hogy nincs moderálás!
El vannak zárva valami pincébe? Lapáttal eteted öket messziről, ahogy veled csinálták gyerekkorodba?
Értem én, beteg család lehet....
Pipi baszki most buktattad le magad 😂 te egy unatkozó milliárdos vagy 😂 😂
Mert ha nem ,akkor fura egy fétised van 😂
Nincs baj ezzel, ha az egyedek nem genetikailag, vagy sértődöttségből köteleződnek el.
(Mondjuk ha pénzért, az sem szerencsés.)
Cseszd meg..... 🤔 😆
politikai többszínűségre gondoltam te 😆
Gondolod néger? Mondjuk nem vagyok rá kíváncsi annyira, hogy a képét is lássam. 😄
nem sorvasztjuk a fórumot(ujjával nemet mutató) Kell a többszínűség, úgy, hogy etetem tovább(meghajlós)
Veglis.........ja..........mindenki buzi.Csak en nem.
Jól van, jól van, értettem, nem teszem.

(Halljátok buzik? Aki buzi annak nem írok többet!)

Amúgy jut eszembe, az is buzi, aki ma nem motorozott, pláne, ha nem Székesfehérvárra.)
Nemerted,ez a flame elviszi a figyelmet masrol ha tomenyen nyomjatok.
Raks-nak se volt több írásom tíznél.
Nem gond,csak szolok mar mert pivit faraszto ezt a zagyba szelsoneomaxistaba fordulo szerinte trendien liberalis agyzsibbaszto maszlagot rendszeresen visszaolvasni.Amiben lathatoan egy csepp sajat gondolat nincs csak a fosodratu instant panelek rendszeres csont nelkuli felbofogese,megfuszerezve a vele picit interakcioba keveredo mashogy gondolkodo reflexszeru lenacizasa es lehazugozasa.
Meg a kenyszeresen sorozatban magat a becsuletesseg mintakepenek lefestese.
Pici szunet kene,utana etesd tovabb majd szunet.
Hagyd elni raksot is,igy elviszitek rola a showt,es tok merges lesz. 😆
Ebben igazad van, mentsegemre szolgaljon, hogy jol visszakereshetoen vsak az utolso 2-3 na apban irtam neki.
De tobbet nem teszem, en vetkem, en vetkem, en igen nagy vetkem...
Ja, akkor mindegy.
Hat,ha te es pipi nem etetnetek napi szinten eltunne,max a totalis agybeteg techno heti agymeneseire tudna reagalni,az meg keves neki,nem tudna senkit le nacizni,vagy nacinal nacibbnak nacizni........ami onmagaban nonszensz. 😂
Ez a migráns is tiltott,ő sem látja mit írok
Én őt nem üldöztem el,letiltott,így nem látta mit írok