Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyjából ezért jöttem vissza a régi cégemhez, most kutyakaját szállítok és ugyan ez a gyár is leáll, de nem annyit mint az autógyárak, a merci az egy katasztrófa tavaly óta, itt ha kevesebb is a lé talán marad meló.
Ezert is lenne jo ha befejeznek vegre az elmhaborodott ideologiai alapon vivott gazdasagi szankcios politikat es inkabb a racionalitassal foglalkoznanak.
Ursula bejelent valamit es 10% al no az energia ara,es mar paritasban van a dollar az euroval.
Valaki uljon mar ra ursulara.
Egyenlore azt nezem hogy 28. semmilyen kotelezettseggel de rengeteg elijoggal rendelkezo tagallamma leptettek elo az ukrikat.
Se 7. cikkely,se jogallam,se europai ertekek,se korrupcioellenes torvenyek nincsenek,csak felfoghatatlanul nagy penzosszegek elkenorzes nelkuli ömlesztese megy.
Ez meg a recesszioban levo europabol kurvara hianyzik.
Persze ez csak ott latszik hogy beijedz mindenki es padlot fog a butorpiac.De egy sor mas is.
a raktárkészlet ilyen, kb egyetlen piaci elemző sem fogja 100% megmondani mit hoz a jövő, ha ő nem tudja a bútorboltos sem, így van egész nagy rizikó az ilyen extra dolgoknál
mert ugye bútort a legritkább esetben vesznek akkor amikor a régi tönkremegy, inkább akkor amikor van pénz újat venni
A profit zome vissza van forgatva.Ez most all,se megenni se benzintankba nem tolthetoes a nav se fogadja el a kanapeban fizetest.
Azt irta,meg hogy ugyvedet keres. 🤔
gondolom abból a kevéske profitból tolt ki a szalonból pár éve egy új motort....
én rengeteg csórót ismerek, ezeknek max egy dechatlonos új biciklire tellik
Miért? Megtagadta?
Az kemény.
Nagyon.
En arra lennek kivancsi milyen hepi lettel mikor megtudtad leégett a haz fele,a bent tarolt motyoval,a raadaskent a kovetkezo hirre milyen hepi lehettel mikor megtudtad,olyan biztositasi szerzodest kotottel,ami alapjan a ceg megtagadja a tarolt lakasnyi alapanyag es feszereles ertekenek kifizeteset?
meg az antenna mosók is 😅
a kábelem mitől melegedett túl a múltkor?
lehet a májusi egy másik volt már,(kezeit széttáró) Van 1 cimbim annak kb. 2 évente van ilyen(fejét fogó)
kíváncsi lennék a saját seggeden kívül még el kellene tartani egy családot akkor is ilyen hepi lennél e? (gondolkodós) Mondjuk 4 kila alatt nincs kérdésem tudom a választ(szemeit körbeforgató)
éhség sztrájk lesz ne vigyél neki semmit(ujjával nemet mutató) Különben meg rá is fér egy kis fogyás 😁
A klímaszerelők és a tűzoltók is lehetnek orvos férjek. ✌️
😷
Á nem én csak antenna mosáshoz értek. A klímaszerelők és tűzoltók viszont mind sokkal okosabbak az orvosoknál. Hozzájuk érdemes fordulni ha valami bajod van.
Minden tiszteletem a kitartásodért.
Ha ennyire nincs profit ebből, én tuti nem melóznék heti 6napot. Alkalmazottként simán jobban élnél, de legalább is lenne időd motorozni.

Lehet össze kéne zárni Inivel, hogy tanuljatok egymástól. 😆
Én például villanyszerelő vagyok mint te 😁
Na végre egy viccek topikba valóó jó a történet. El tudom képzelni azt a hisztit amit ott levágtál 😄 biztosan ott is mindenki rajtad röhögött 😂
Influenza időszakban 120 a napi csúcs, átlagosan 60-70 volt. covid óta kicsit csökkent
Te beszarnál, ha ennyit kéne dolgoznod, ők nem csak ülnek ott egész nap.
Karton van dogivel. 😆
Hül a levegő, pár kartonpapir még jól jöhet a hideg járdára 🙂