Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pffffff..........akkor ur vagyok😀
Miért ne? Ez a Vicc topik 😁
De egy Hoddás mindig úr! 😋
Nem a vagyontól lesz valaki úr,vagyon ide vagy oda,te egy barom vagy nem úr.
Egy hoddast?
Ne viccelj..... 🤣
Nem mondod? Akkor mostantól Kéry Úrnak méltóztassatok szólítani 🤣
Nem biztos hogy az egy rossz dolog,mármint ez az albérlet dolog,csak mi idegenkedünk tőle.
persze nem egy őrült nagy vagyon aztán utánagondolva 3 műszakban a gyárban mennyi idő alatt spórol össze ennyit az átlag nép? 20 ezer év alatt 😅 ha minden hónapban félreraknál 300 ezer ft-ot akkor 27,8 év alatt jönne össze ennyi(gondolkodós) Mire összejönne érne egy doboz gyufát 😅 Kérdés. 10000 emberből itt magyarországon hány ember tud félretenni havi 300 ezer ft-ot? Mert, hogy még ez is lófasz egy 100 milliós vagyonhoz. Az emberek nagy többsége fizetéstől-fizetésig él. Bár hát te ezt tudod(kezeit széttáró) Könnyű dobálózni, hogy 100 milla hát nem nagy pénz. Nos az a helyzet, most van az utolsó generáció a most 20-25 évesek akik talán még szerezni tudnak komoly állami és családi támogatással saját házat maguknak. Aztán ilyen nem lesz több. A fiam korosztályának úgy lesz lakóingatlana ha örököl. Az meg kevés lesz aki örököl. Nyugatot hamarosan utolérjük, na nem a bérekben hanem abban, hogy nem lesz ház magántulajdonban. Majd mindenki szépen bérel ha lakni akar valahol. Ez a tendencia már nálunk is rég elkezdődött csak még nem csúcsosodott ki. 100 db- lakótelepi lakásból kb 50 már albérlet. Bécsben 6000 euró egy négyzetméter társasházi lakás. Nálunk ugyan még csak fele, de a fizteésekhez mérten arányaiban már ott vagyunk szóval nagyjából elérhetetlenek az ingatlanok. Aki most pályakezdőként 20 évesen párjával összeállva nekifog, hogy saját lakása lesz hát fel kell kötni a gatyát. 100 millió sok pénz ha fizetésből kell félretenni(kacsintós)
azt végig kell nézni, egy remek szatíra, szerintem nagyon ütős szófordulatok vannak benne, pedig meglehetősen egyszerű és nem ritkán vulgáris a mű, remekül jellemzi azt a időszakot amikro készült
20 perc nem a világ, és ha nem is tetszik nem lesz rosszabb mint a fogorvosra várni 20 percet
Igen, pontosan egy percet belenéztem, amikor a faszi a szemüvegét beleejtette a lecsóba.
Elég is volt.
Amikor OLYAN helyen melóztam, akkor asszem kétévente volt az amatőrfilmesek találkozója, az sokat segített abban, hogy pár magyar filmen kívül a magyar filmeket a kelleténél erősebb kritikával szemléljem.
A Siketek és Nagyothallók Országos Szövetségének (SINOSZ) képíró/fényíró fesztiválja sem segített a gonosz szemléletem megváltozásában. Sőt.
A Diossi Gabor szinesz. Az uristen@menny.hu cimu rovidfilm meger egy megtekintest, fent van a youtube-on.
Jaaaa, azt hittem valami KOMOLY szereplője a társadalmunknak.
Amúgy mivel úgy nem nézek tévét, hogy már készülék sincs a kecóban, meg amikor volt akkor sem néztem, így hát most is pont olyan hülye vagyok a faszi kilétével kapcsolatban, mint előtte.
Amúgy köszi a próbálkozást.
tuti
mégegy ilyen hang nincs+ mózesként még teljes volt a hasonlóság is
Ez a Mozes?! A Diossi Gabor? Biztos?
úristen@menny.hu sincs meg? ott is zakkantat játszott
ha nem láttad nézd meg zseniális kisfilm, kb 20 perces
Nincs meg, nem nézem a ti kis falutokat, leningrád meg fontos hippiképző központ volt közvetlen a ljubljanka után.
Ki ez? A Bartos Csé?
mi kis falunk megvan? abban a libás zakkant öreg
annyira hiteles hippi volt hogy leningrádban(is) tanult 😂
Nem, ki ez?
nekem csúsztatások terén ez tetszik a legjobban, a csávó full hitelesen játszik:
http://youtu.be/bIDJFCKJyVw?t=78
ha nem onnan indulna akkor 1:19 kell tekerni
gondolom mindenki felismeri az embert......
ez kb olyan mint a győzikesó volt, csak ezek eléggé szarul adták
Mit szólna ezért a Helsinki bizottság? ;-D
http://youtu.be/diDaBVKsLIk
forintban
azért 25 milla egy 4 tagú családnál már 100 milla vagyon, szóval az azért itt sincs minden embernek, de igazándiból nem egy őrült nagy vagyon, egy nem szar helyen lévő átlagos pesti lakás már felét fedezi
euróban?
dollárból számolgatta, lehet most több lenne mert nem volt friss videó
amúgy hihetetlen sok ember van akinek párszáz dollárnyi vagyona van csak, csomó helyen már az f astrával én lennék a legmenőbb driver
Látjuk mi is mint mindenki más. De mi a saját életünkben élünk, na azzal vagyunk elégedettek.
Lehet másnak ez nem elég, de az pont nem a mi gondunk.