Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eszembe is jutott erről egy régi vicc, mikor az öreg mesél: "apám gróf volt, a fiam is gróf, csak én voltam kocsis" 😄
A gepeden van virusirto?
tetanuszt kaptam nemrég, 2 éve sincs amikor a féktárcsa majdnem levitte az ujjam hegyét akkor toltak belém egy adagot
ez valami malac betegség, orbánc vagy mi a picsa, nekünk a disznók voltak néha ilyenek
antibiotikum van, tabletta+krém formában, most már nem vészes de doki szerint feküdjek még pár napig
ami ettől gázabb hogy a kanabisz kivonatomat nem tudom enni, doki azt mondta semmi vizsgálat nem volt még mit csinál a két(több) hatóanyag egymással, szóval inkább ne egyem
aztán már a gerincem meglehetősen fáj, de még a mai napot meg a holnapit ki kell bírni
szóval bár fetrengek egész nap nem érzem igazán jól magam.
sokkal jobb úgy feküdni hogy nem fáj semmi
Tetanusz, antibiotikum, azt nem szenvedtél volna. Bár ürügynek valóban nem rossz 😆
baszki vágtam a fát egy hete
valami megszúrta a vádlim aztán akkora lett mint egy kézilabda aztán majd be szartam úgy fájt
kedd óta csak fekszem a kanapén, már nem vészes de még nem az igazi
szóval a kis munkából is lehet nagy szopás
😅 Erre mondta egy cimbim dolgozz keveset, nem ér baleset 😂
te megint telibe vagy(gondolkodós) Bár melyik este nem(szemeit körbeforgató)
Ha ininek valami baja van majd szól, nem hiszem, hogy kifutó fiúkákra van neki szüksége 😅
én is ezt érzem, bár a pazarlást nem szeretem ebből látszik hogy maradt bennem vér a csóró cselédlányból is 😁
amúgy öregapám is eléggé hasonlő felfogású volt mint én, pedig az a másik ág, szóval halmozottan hátrányos a helyzetem
akárhogy is küzdök nem sikerül megszeretni a munkát, a genetika nem téved, erről nem tehetek 😂
Ne basztassad init, van elég baja. Most ne légy köcsög rongybótos. Köszi kochog!
szerintem hidd el ez biztosan így lehet(meghajlós) Aki ilyen nagy fokúan tudja űzni a semmittevést az biztos ezt nem tanulta(kezeit széttáró) Arra születni kell 😅 az ilyen dzsentrifiúkból van azért jó néhány a környezetembe is(gondolkodós) A jó létet azt szeretnék, meg a nemesi rang megtartását de már más szelek fújnak mint a 19 században 😅
ezt nem arra írtam(kezeit széttáró) hanem arra, ahogy degradálóan mondtad, hogy száz milla nem nagy lé(kezeit széttáró) Fura ezt pont egy olyan ember szájából hallani aki kézzel fogható összeget akkor lát egyben amikor elhull valami rokon és örököl 😅
és nem úr aki nem herdál 😅
na ezért nem leszek én sose úr(fetrengős) Na meg nem is szeretnék 😅
😆
A szukseg nagy ur, amugy meg a cel szentesiti az eszkozt.
Es ne felejtsuk el, hogy a templom epitesehez az ordog is tolhatja a talicskat.
abban az esetben ha vak a kamionos, olyan meg szerintem nem sok van
szemrevételezéssel elég sok minden kideríthető a felkínált portékából
bár a lába között gombásodó grand kanyonról gondolom csak a fizetés után lehet információt gyűjteni
A baj az, amikor az utszeli budos kurva ciganylany a sved kamionossal talalkozik, aztan abbol mi szulethet? Becsapodik a szegeny artatlan ember.
nem mondom én se hogy megtenném, ellenben elég sokat mászkáltam csepelen ahhoz hogy az ilyeneket észrevegyem
Elhiszem, csak az elvek ugye...
jó baszki azért egy alkesz konzervgyári melós ne tatórtozzon már a leggazdagabb 10% közé 😂
itt az a lényeg hogy egy viszonylag kis összegből már simán a világ leggazdagabb 10% közé tudsz tatozni, nem kell milliárdok ahhoz hogy ez meglegyen
és ebben az a szomorú hogy 20-30 millával már benne vagy szóval elképzelhetetlenül sok ember él annyira minimál szintem hogy el sem tudjuk képzelni
pedig 16 és 20 éves között egész pazar kivitelek is vannak
csak sajnos utána el kellene ásni családostól az meg akkora macera hoyg nem ér az egész annyit
Nálunk fateri vonalról ment a history, a kutyabőrről merthogy losonci fuvaros (ugye, a múlt kötelez 😆 )nemesek voltak, de valahogy nem hallottam olyanról aki látta volna viszont vagy 8-an voltak zestvérek kikből csaa 1-et ismertem így akár lehet is, hogy a háború alatt megfőzték levesnek. 🤪
Jé, egy átgondolt és valós helyzet Tőled. 👏
Olyan ez, mint egy ciganylany. Tudom-tudom, devalahogyan meg sem kell.
én nem urazlak vazzeg mert nemesi vér folyik az ereimben

egyik felmenőmet felcsinálta a gróf úr, aztán egész fasza vérvonal lett belőle
amúgy ezt hittem is meg nem is, amúgy még bizonyíték is volt hogy kapott egy fasza gyűrűt a felcsinált cselédlány, na de ki gondolta volna hogy az a borsószemnyi gyémánt eredeti....
egyszer a vonaton feljött ez a nemesi vér aztán unokatesóm mutogatja hogy övé lett a gyémánt gyűrű mert a keresztanyja nekiadta x éve
mondtam is neki lófaszt gyémánt az aztán a vonat ablakon végighúztam, aztán csak figyeltünk hogy elég erőteljes karcot húzott az edzett üvegen
végül be lett vizsgálva aztán unokatesóm egyből nem hordta melóba azt a fukszot 🤣
én csak a munka utálatát örököltem a nemesi vérből, se gyémánt se arany nem jutott