Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Értelmetlenül? Minden dolog értelmes ami a testi, lelki kényelmemet és kielégülésemet szolgálja bármibe is kerül. Nyugalmam meg majd lesz elég akár egy örökkévalóságig is. 😁
értelmetlenül én is tudnék költeni
pl vennék egy kekszes vödör gyémántot aztán betenném az akváriumba a halak alá
vagy megcsináltatnám aranyból a budit, meg vennék egy helikoptert mert kurva jól mutatna a hátsó portán
de ezeknek semmi értelme nincs
én csak olyan dolgokat vennék amire szükségem van, és igazándiból kajára meg nyugalomra van csak szükségem
Eh, még mindig az a merjünk kicsik lenni mentalitást, azért az már tényleg gáz ha legalább álmodni nem merünk nagyot. Én a világ pénzét el bírnám költeni záros határidőn belül garanciával. 😂
utazni nem szeretek, mindenféle tárgyakat venni sem szeretek, engem sosem boldogított a vásárlás
a nyugalom meg olcsó, nekem leginkább erre van szükségem
egyszerűen el sem tudom képzelni mire lehetne elkölteni mondjuk 100 millát 1-2 év alatt
bár ha az 5ös meglenne lehet beruháznék egy kisebb lakóbuszra, de igazándiból egy 3 millás egyterű is elég lenne mindenre is, a busz se okozna annyi plusz amennyi pluszba kerül
En meg csinalnek egy gyerek hospice hazat, lerendeznem a lelkiismeretem raeso reszet. Aztan epitkeznek.
Nagy visszafogottság kell, hogy kitartson olyan sokáig.
Hááát én elgondolkodtam, ha megnyerném a mostani ötös lottót az kb. 3.5mrd, szerintem az első mrd-ot 2 hónap alatt költeném el,de csak azért tartana ilyen sokáig mert az ingatlanok és járművek beszerzése legalább ennyi időbe telne, kb. 1 év alatt még 1-1.5mrd elmenne utazásra a legjobb munkásszállókon a világon és a maradék 1-1.5mrd takán kitartana nyugdíjig (nem sok idő) ami után a havi 150000-es nyugdíjból el lennék. 😆
Azért 80millát eltapsolni egy év alatt,na ahhoz kell "okosnak" lenni.
én nem vagyok telhetetlen, évente elköltenék kb 100 ezeret bojlira meg ami kell a pecához, meg 300 ezret gázra, nagyjából ennyi lenne a hobbi
ezen kívül csak a rezsi lenne meg a kaja, jelenleg se költök többet évi 3 millától, hiszen nincs több bevétel
itt ami beszopathat az az elszabadult infláció lenne mert ami idén 3 milla költség az lehet 5 év múlva 10 lenne
Megnézném........ 😆
neked, mert te telhetetlen vagy
én ebből el lennék a jelenlegi árakon minimum 15 de inkább 20 évig is
Fél.....max egy év........nem sok pénz az csak addig tűnik soknak amíg nincs. 😒
teli van a rosszlányok ilyesmikkel is
csak mivel nem nyertem a lottón nem viszem el hozzá a patront
Hát ilyet már csak tiktokon fogsz látni ☹️
Van politikus akinek az a kedvence 😂 😂
nekem régen ubuntu volt, utána lett kubuntu mert jobban tetszett a kde
régen sok embernek a black panthert telepítettem, eléggé hasonló szerkezetű a vindózhoz, plusz full magyar
atán a meló miatt kellett a win, és kényelemből úgy maradt minden, laptopokon meg mindegyiken már gyárilag win volt
asszony most az ájfónos laptoppal küzd megtaláltam a padláson a régi air-t aztán elkezdte használni, fészbukot még éppen elviszi
Pangó Margit. 😅
Micsoda egy marhaság,nem a farokverés a lényeg hanem a magömlés,mivel a prosztata egy pangó szerv.
azért egy ilyesmi ugribugri kiscica szerintem jótékonyan növelné a kilőt patronok számát
https://youtube.com/shorts/QV_...
Az asztalimon már vagy 15 éve linux van, eleinte Ubuntu, pár éve Mint, ami épp most rinyál, hogynyáron lejár a ciklusa vége... nem úszom meg a telepítést. ☹️ Linux óta elfelejtettem az állandó vírus és driver miatti baszkódást, nekem pont elég volt ez a váltáshoz.
A notin W10 van pár éve, azzal sincs bajom, ott se kell már drivrezni-vírusirtózni.
ha most lenne 80 milla a kézben akkor már sose kellene dolgoznom egy percig sem
és még jutna egy 10 év körüli egyterűre is
windows mellé minek vírusírtó? az magában egy baszott nagy vírus
évek óta tervezek átálni a linuxra de még nem találtam meg az igazit
szervizes gépen gyorsan lehet ssd cserélni azon tesztelem a rendszereket, a linux mint már szinte jó de még keresgélek
Micsoda egy étel a parízer. Ja nem. 😋 😂
Manapság sok ilyen "100 millás" vagyon csak úgy létezik, hogy valaki bent él egy budai belvárosi 100 m2-es lakásban, ott lakik, mert ezt örökölte a nagyanyjától... és közben lehet, hogy parízeren él...
Ha van esze, eladja, és vesz egy panelt kisvárosban 20-ért, a maradékból meg elkaristol óvatosan.