Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igyekszem de esélyem nincs 🤣
Szóval te is rongyrázós vagy mint a pipi..... 🤣
Dehogy fedezi vastagon. Fizet csupán nyugdíjjárulékra annyit?
a francia forradalommal tényleg jól jártak 😂
amilyen fasza kis vezérkar összejött ott.... a szólás szabadság egészen addig tartott amíg azt mondták amit ők meghatároztak
amúgy nálunk is volt ilyen kisebb-nagyobb lázadozás pl a jól bebaszunk aztán csinálunk egy szabadság harcot...
Ez nekem is megvolt plusz egy motor, mégsincs annyi pénzem mint pipinek 🤣
Mondom történelmi távlatban nem a jelenlegi túltolás ami nagy eséllyel nem a nép kívánalma hanem próbálják rájuk erőltetni, de példa, nézegettem pár hónapja ismeretterjesztő műsort ahol a 12-13. század (rabló) lovagvárairól és a bennük élőkről volt szó na meg ahogy bántak másokkal és mellékesen mondták, hogy arrafelé ha már nagyon nyúzták a népet a nép fellázadt és kinyírták a lovagokat családostól a várakat meg lerombolták persze az urak rokonai visszatértek és bosszút álltak újra virtokba véve a területet, de áltílában a nép nagyrészét utána jobb sorson tartották és a számok, francia, német (bár ilyen ország nem volt, de a mostani területén), meg úgy általában nyugaton több ezer kis vár volt és ebből alig néhány 60-70 év alatt 1100-at romboltak le a parasztok véget vetve a lovagváras korszaknak. A végkifejlet a francia forradalom, de előtte is számtalan volt a századok alatt mellyel nagyon lassan ugyan, de sikerült elérni egyfajta szemléletet amit ráerőszakoltak a mindenkori uraikra és ezzel el is jutunk a mostani jobblétük okához is amit persze a gyarmatosításnak is köszönhetnek, de az sem volt véletlenül, miért nem a kelet igázta le nyugatot (persze lehet, hogy csak azért mert az erkölcseik nem engedték, de én ezt nem hiszem 😆) a tömegbéli fölényük birtokában? Persze beszélhetünk a jelen helyzettről is mondjuk a keleti vagy csak az orosz szólásszabadság magas színvonaláról ahol ilyesmi már a történések előtt akár napokkal is a sajtóban olvasható. 🙃
Nem számít,nem számít.....
egy dácsia meg egy pözsó? Ezek nem magasan pozicionált bmw-k baszod 😅
Pedig az elmúlt években vettél nem egy,hanem két új autót is.Sokak szemébe már ez is rongyrázás.
rajtam valószínű akkor sem látszana ha volna 10 mrd-om. A rongyrázás elég távol áll tőlem engem inkább taszít, mint vonz, nem vagyunk egyformák. (kezeit széttáró)
hát ininek biztos igaza van 😅 Ő jól csinálja. Egy-két lépést kihagyott és még is a világ legvágyottabb életét éli(fetrengős)
általában az emberek azért akarnak kőgazdagok lenni, hogy ne kelljen dolgozni és henyélhessenek egész nap 😅 Akkor keljen fel amikor akar azt csinálhassa amit szeret. Ini ezt pénz nélkül is megvalósította szerintem Ő egy gínesz rekorder 😂
hát hallottam már azt a mondást,hogy az a pénz amit nem költünk el az olyan mintha nem is lenne 😅
Fene tuggya........rajtad se látszik mégis a pénz körü forog az életed.
A pénz azért van, hogy elköltsük.......amugy meg ininek van igaza
hát fél füllel hallottam, hogy a jutubot is szűrik nem tudnak mindent megnézni. Aki nem a baloldali mantrát hangoztatja azt ellehetetlenítik munkahelyén, vállalkozásában, senki nem mer pofázni kb. olyan lehet mint nálunk a rákosi rendszerben. A sok beengedett migráns meg megfertőzte már az egész nyugatot. Legtöbb helyen este ki sem merészkednek mert félnek. Félelemben élnek. Félenk a migránsoktól, félnek a saját kormányuktól ez az ő nagy szabadságuk köszönöm nem kérek belőle (gondolkodós)
hát nem feltétlen igaz. Én ismerek olyat aki milliárdokban mérheti a vagyonát dobozos autóval jár de a fényes autó is csak egy mazda 6.
nem mindenkit nyűgöz le a fényűzés és a magamutogatás szerintem az igazán gazdagokon nem is látszik a pénz mert olyan szinten nem érdekli már. nézem a druszámat az ásványvizest az meg ennek pont az ellentetje hülyét csinál magából a tv-ben futattja magát, hogy 30 mrd-os. Az indotekes daniról nagyjából senki nem tud lófaszt sem egy plázája 3* annyit ér mint a szentkirályis összes pénze csak daninak van belőle 20 db ilyen pláza. De ezek csak a plázák rengeteg ipariterülete van tavaly asszem megvette a gellért szállót is, aztán elvegyül a tömegben bárki elmenne mellette az utcán mindenki másként kezeli szerintem a dolgokat(kezeit széttáró)
Még nincs zsebbeturi, csak jellemek összegzése. Pipi nyitott könyv egyébként is
Megy a zsebbeturi, utána következik az anutázás... 😋
Igen. Olyanok, akiknek elhiszem. Hogy te mit hiszel, az a te dolgod.
Egyébként elég nyitott szemmel járni... 2015 szilveszterkor, mikor tömegesen hányták faxvégre a migrik a brünhildákat, arról is 3 napig kussolt a hivatalos sajtó, mire kipattant. Ennyit az ottani nagy szabadságról.
legjobb példa az a riport amikor kérdezték a nyugati népeket hogy mi a véleménye a migrációról, segítené- e őket stbstb
de amikor előszedtek egy jól öltözött füstösképűt senki sem akarta befogadni éjszakára, szóval egy kibaszott nagy kamugépek
ekkora kurva nagy szabadság van ott kint, a véleményüket sem merik elmondani
mi legalább ki merjük mondni ogy húzzon vissza mindegyik a kecskéje mellé aztán nézegesse
Honnan tudod, mondták? 😆
Ez nem törvényszerű.Az egyik 70éves a másik 35,de mint írtam ha bármelyikkel leállnál beszélgetni,meg nem mondanád hogy micsoda vagyon van mögötte.Pl a a fiatal még dolgozott nekem is,mikor még taknyos 18éves volt,aztán elkezdett mással foglalkozni,bejött neki volt egy kis szerencséje is,de kinőtte magát szépen a semmiből.Miközben egy szakadt 2000 körüli l200-al jár.
Ez jól hangzik, de ilyen nem létezik, kicsit túlzol. A nagy lé mindig befolyásolja a személyiséget. A mai értéken 100 milliomos lehet valaki, aki úgy néz ki, mint egy melós (vagy mint Pipi 😄) de a több milliárd már mindenképp "átjön"
Ha te azt tudnád, hogy azok mit eltűrnek... otthon a négy fal közt nem az a véleményük, amit a Die Welt ír 😃 Kussolnak persze, nehogy megtudja valaki, hogy nem PC-k.
Nekem két ilyen ismerősöm van,mindkettő a 0-ról indult,a vagyont milliárdokba méri,de mindkettő úgy néz ki mintha egy sima fizikai munkás lenne.
Én azt tapasztalom hogy igen.
Nagyon sok nagy pofáju kőgazdagot ismerek akinek.azért annyira sok nincs mint ahová beméri magát meg néhány olyat aki ezeket kilóra kettesével megvenné de nem látszik a viselkedésén se meg nem is hangoztatja.