Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem izgat ha valami drága de jó. Az inkább ha cserébe szar. Nos ,lehet mi szériánk volt szar. De nem ezt szoktuk meg albániában.
Hát most volt a 3dik túra albánban. Eddig nagyon bejött, bár nem a tengerpart volt a cél az előző 2 alkalommal.
Saranda iszonyat forgalmas, marha drága ,ezt most albánhoz értve pizza 12eu, napágy 20. A kaja adagok kicsik. A kiszolgálás a vendégszerető albánokhoz képest nagyon szar volt.
Lehet csak mi éreztük ezt, 4nap, elég volt. Ja a fő utca este !! Apám !!! Lambó, Ferrari, fasztudja milyem amg, le , fell, gyorsulva. Csajok na azok bombák voltak.
Szóval nekünk nem jött be.
Idén Bosznia vitte a pálmát mindenben ( kedvesek,olcsók, széptájak)
Nekem is tervben van.
voltam nemrég tíz napot ott: Golem ,Vlora, Saranda, Ksamil végigtoltam az sh8-sh4-sh20at motorral, majd kishajóval megkerültem Korfut. Bejött, több éve járok oda, még semmivel nem húztak le.
Pedig albánia elvileg még olcsóbb.Nem tudom mit vagy úgy oda,itthon is megvagyunk 20 körül egy étterembe.
gondolom föle volt a 40 eurónak(fetrengős) 40 euróért étteremben itallal együtt 4-en csak ti kajáltatok blődi egész európában 😅
kocsér alsón nincs már ilyen olcsó hely(fetrengős)
Mert,mi volt?
Albán, saranda, na az sem gyenge.
Asszem jó darabig messze elkerüljük.
Írtam már,souvlaki,gyros tál,görög saláta.....ilyesmi kaják.És ott ezektől garantáltan jól laksz.
Na most 3felnőtt egy gyerek 100€,akkor te mennyiért is kajáltál?Kb 10 ezerért.
6000 ft-os pizza meg 3500 ft-os csapolt sör nem az én világom(gondolkodós) Oda menjen pompáskodni aki akar(kezeit széttáró)
Én oda fogok menni ahol blődiék voltak ott el se fogom tudni költeni a pénzem (gondolkodós)
értem baszki ha 2 hot-dogon meg fél liter ásványvízen elvagytok 4-en 😅
Hááát, közepes parti pizzéria 10-16€-s pizza és tészta árakkal velenze környékén és 9€-s csapolt sör.
Na,megkérdeztem az asszonyt is hogy idén mennyi volt a kaja,azt mondja 44€ +/- pár €
Szerintem kb egyforma az árszint
Azt mondtam,olyan helyekre ülünk be ahol sok a görög,mint már írtam,a kaja jellemzően 8-12€ és ez étterem,persze ott is van 20€ tétel az étlapon,de valóban,lehet hogy elment az ár 45€-ig.Mondom,a rekord a 60 volt piával.
Nem pont te voltál az aki 30km-re volt a tengertől?
Na vazz, az olaszok már olcsóbbak mint a horvátok?
akkor nem volt olcsó a sörözés(gondolkodós) 1500-3000 forintig egy korsó sör(gondolkodós) Akkor kaja 17-25 között horvát árakon mozgott.(kezeit széttáró) horvátba a sör étterembe 2,6-3 euró volt. Azért volt furcsa mert a boltban a sörök meg sokkal drágábbak voltak mint itthon(kezeit széttáró)
Blődiék látod 40 euróból megebédeltek 4-en étteremben(szemeit körbeforgató) Vajon melyik részén lehettek görögnek közvetlen az albán határ mellett a tengertől 200 kilométerre(gondolkodós) Nagyon azt mondogatta turistával nem találkozott 😅
kikötőben, boltban volt 4 eur a helyi sör, bárban 5-8 között. Kaja 17-25 között. Egy hét alatt 3 kedves emberrel találkoztam. A piacon a hal olcsó volt, nem abból adott amiből kértem, többet oda se mentem vissza.
kb. 4 liter volt a tele tank nem érdekelt. Mentem 1000 kilométert egy hét alatt a 40 kilométeres szigeten.