Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm szépen! ha március 11én kijössz motorshowra meghívlak sörözni
Ezer hála,nagyon faja,köszi szépen
Hello!Majd holnap a narancssárgát is megcsinálom
Clam akkor megtudnád csinálni nekem?
A Váz nem lett jó, de szerintem összességébe nem rossz:)
Köszi jó ez így
Még ha megkérhetnélek 1-2 változtatásra... Nekem a 2. változat tetszik a legjobban. Ha esetleg átfényeznéd a felnit is zöldre úgy tök jó lenne. A Ninja feliratot a tankról leszedni mert mégsem tetszik szal azt le fogom hagyni sztem. + az oldalidomnál lévő Ninja feliratot ha lehetne nagyobba és egymás alá a betűket... Amúgy tök frankó lett, főleg ezzel az árnyékos hatással...
Köszi
Hello!A te képedre nem tudtam megcsinálni és azt a szürke ninja és zxr logot se tudtam leszedni a képről,de azért csináltam három változatott.De nem pont olyanok mint,ahogy te elképzelted
Ha lehet mind2,ha nem akkor fehér,és ha még rábiggyeztenél egy rózsaszines pirosas 23 as rajtszámot az elejére középre
3538
3536ös hozzászólásban lévő jel a Kawasaki japánul
3568asban pedig a Ninja
Na és az elképzelés:
Az egészet szeretném full zöldbe, tehát a csíkok meg egyéb marhaságok nem kellenek. A zöld Ninja képről kellene a ZX-6R alulra meg a Ninja felirat hátulra. tehát hogy ilyen ezüstös legyen. a karikák pedig amiket karikáztam: a Kawasaki felirat alá a Kawasaki.gifet, a tankon a másik karikához a Ninja feliratot japóul (2.jpg) és az index mellé is a Ninja feliratot japánul
ezt a jelet nem akarta bmpben feltölteni...
a képek:
Szia Clam!
Egy olyan kérésem lenne hogy tudnál nekem msn-en magyarázni? Mert olvastam Gimppel dolgozol és látom jól használod:) meg szeretnék én is kicsit alkotni meg info érettségihez is gimp kell:S
Ha segítesz megadod msn-ed? Vagy vegyél fel(e-mail címem) Köszi
Az elől nézetes melyik színnel kéne?
Szia!Szívesen átalakítom
Köszi clam! Esetleg még az elöl nézetes beleférne?
Hello Clam!

Nézegettem amiket csináltál és tök jók, ezért bátorkodom megkérdezni hogy átalakítanád-e az én motoromat is. idén lesz fényezve és kíváncsi vagyok hogy milyen matricákat csináltassak rá... már próbálgattam csinálni csak nekem nem megy...
Ha oké akkor küldöm is a képeket és mondom az elképzeléseimet...
Jó gyors voltál! Köszönöm szépen, faja lett
Fúú és ha kérhetlek erre is rátennéd mind a kettőt?!Most már befogom Előre is köszi
É ha kérhetlek fehérben is