Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi, ezt én is láttam de nem tudtam hogy ez az
http://www.motormann.hu/produc... ..tessék Szemészet Amúgy nekem perpill semmilyen sincs, a fél motorom hiányzik
lehet, hogy én vagyok vak de nem találok még hasonlót se pedig már 10szer végignéztem, neked is olyan van mint apraszakinak? mert a tied mintha egy picit laposabb lenne de olyan is jó lenne nekem, az is jól néz ki
Üdv Mindenkinek!
Tudna nekem valaki segíteni
Ennek a motornak kellene olyanra megcsinálni a felnijét olyanra, mintha polirozva lenne
De csak a felni peremét kellene, kiváncsi lennék rá h h állna a motoron.
Előre is köszönöm ha segít valaki.
köszönöm szépen
www.motormann.hu itt kapsz ilyen kormányt
neeemnem, ez vastagkormány,28mm-es, merevítő nélküllll
Persze hogy nem gond, ez így is tökéletes!
Köszi mégegyszer!
Ha kész lesz, látni fogod itt fent, az biztos!
Üdv: coolbiker
ilyen volna?
köszönöm, gondolom külön nem eladó
Nemtom, benne volt, mikor hozzámkerült, asszem pazzaz márkájú...
hello, ami az adatlapodon van gsxr annak honnan van a kormánya?
Szia Clam! Bocs, ha zavarlak, ügyesen bánsz ezzela átpingálós cuccal, lenne itten két képem a szerelmemről, áthúznád feketére a popsiját, meg a melllllllkasát?
Előreis köszi...
Szia remélem nem gond,hogy nem a te képedet színeztem át.A felnit azt sajnos nem tudom kipolírozni
Hali Clam!

Az előző oldalakon láttam a munkáidat, és nagyon tetszettek!
Ha megkérnélek, szánnál egy kis időt az én gépemre is? Festés előtt áll, és nem tudok dönteni három szín közül: fehér, narancs-, és citromsárga (persze metál). Van itt 1-2 béna paint-os "terv", de azok meg sem közelítik a valóságot és a te munkáidat. Az első képen pedig még összerakott állapotban van. Ha lennél szíves foglalkoznál vele egy kicsit? Ami a paint-os képen sajnos nem látszik, hogy polírozott kerekeket szeretnék, és dekor nélküli gépet.

Ezeket figyelembe véve, kérlek, készíts nekem néhány tervezetet, mert nagyon sokat segítenél vele!
Előre is köszönöm a fáradozásodat!


Üdvözlettel: coolbiker
tudod hova írkáljál? pontosan oda az fjr topikba... várjál már hát nem te jössz a videón mögöttem a szaroddal? mikor is volt az amikor megelőztél? ja hogy még csak utól sem értél... aha...
vagy menjél a drz topikba ott is biztos szeretnek. a skoda rács meg azért kell hogy legyen oldalt súly így könnyebb lesz dönteni a gépet... meg ugye mivel alul van lejjebb kerül a súlypont is, de fogadok neked ez nem jutott a fejedbe.
egyébként meg azon járjon a fejed hogy rakod feljebb a kipuffomat mert ha jól emléxem az is leért kanyarban ...közvetlenül a lábtartó után ja meg menjél futni dagadt disznó hogy nyáron ne susogós naciban kelljen mátráznod meg olaszba jönnöd(úgy nem is mutatkoznék ám veled...) bár mátrázni jöhetsz úgyse fenyeget az a veszély hogy leér a térded kanyarban... max ha 10km/h val eldőlsz a fent lévő túradobozok miatt
Köcce Clam kiri lett valami ilyesmire számítottam szal asszem meg is csinálom
Hát ez érdekes a szomszédomban lakik agy 18 éves kissrác,na annak van egy82-es évjáratú Skoda 120-asa,na eggyik nap jött büszkén nézzem meg mit vett a 8-tigris kinai piacon a Skodára,és pont ugyanilyen giccses rács volt a kezében
Bár a Thunder nem egy erőgép de könyörgöm Guen Skodarácsot akarsz rájarakni,inkább a technikádat csiszold,hogy leérjen a térded ne úgy mint a nyáron
http://www.youtube.com/watch?v...
itten van ilyesmire gondoltam ha nem találtál volna
ja ezt megtaláltam csak raktárkészltere 0db-ot ír... majd írok nekik lehet berendelik...
nah rakok fel egy képet nem a legjobb de ezen látni a legjobban azt a részt amit változtatni akarok...
szal oldalt az alsó kis levegő kiömlőre kéne rácsot varázsolni... tudod ami az autókon is van a légbeömlőknél, ha nem nagy meló
Szia a térdkoptatót a www.spirro.hu/catalog oldalról rendeltem.A motorról meg ha teszel fel képet szívesen megcsinálom.
Kár. Remélem elviszik. 350 YPVS-t néztem '89es, 180 az irányára, ha lesz velel vmi bajom még akkor is megéri, sztem.
hali!
figy hol vetted a térdkoptatód? ilyet tervezek beszerezni de az általam ismert forrásokból nem hoznak magyarországra.
ja meg egy kérés :D ha berakom ide a mocim képét meg elmondom mit tervezek összehekkeled nekem vmi kép formájában? nem nagy meló de az anyag nem olcsó így nem ugranék bele látatlanba
Megcsináltam,de nem lett valami jó