Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm! Azóta motoszkál bennem a metál fehérítés amióta láttam egy új Z1000-est. Szerintem elég vagányra sikerült
Hitman ez nagyon egyszerre történt
Nem akarok elvenni Clam munkáját csak próbálkozom a vt-vel...nem kell figyelembe venni a munkáimat csak gyakorolok...
szevasz, bár nem Clam vagyok ( minő meglepetés xd ) azért megprobáltam :) remélem teccik.
Szia Clam!

Tudnál ebből metálfehéret varázsolni?
ment a mail
csá Tubarossi küld má le az emailodat is meg a
z msned is ha van alex250@citromail.hu kössz
Nem Clam vagyok...csak egy amatőr...megpróbáltam...
köszönöm szépen hapsim
ha jársz motoros találkozókra szívesen látnálak vendégül egy pár sörre
pálinka után...
csá calm kellene 1 nagyon nagy szívesség már csin nekem 1 motort az is nagyon fasza lett örök hálám az rs-emen kellene a plexit lesötétíteni ha megcsin megköszönném
Motor matricák készítését vállalok!( Egyedi igények szerint is) Érdeklődni lehet emailen és msn-en is egyaránt.
email: gabee1204@freemail.hu
msn: ugyan az
hmmm,fain
két csíkkal,mint a viperen? a "fejidomon" is...

szimmetrikusan?
má bocs,nem tudom mekkora meló ez,csak kéregetek itt...
te má megin itt vagy?
na húzzál vissza a helyedre
jaja de viszont a kawa=zöld nem tudooom
szia Clam

nyárra ezt a robogót szeretném vmi fain narancs-szürke kompozícióra fényeztetni.látom otthon vagy ebbena tervezés dologban
kreálnál vmi látványt nekem ehhez?
ha nem használható a kép,szólj és csinálok vmi másikat

valamint a cbr-en is a színek meghagyása mellett ha tudsz vadítanál kicsit?(felirat,mittudomén)

köszi
Nem is tudom én is a fehér és a sárga között döntenék. Mondjuk lehet hogy a fehéret választanám az egy kicsit jobban tetszik. Meg abból még nincs az országban szerintem sárga meg már lesz.
Bár még azért a zöldhöz is húz a szivem Wáááh
Nekem igazából a fehérhez húz a szívem fehér felnikkel,de a narancs meg extrémebb
Pontosabban, már ez az idom van nálam amit a képen látsz,és ezt szeretném lefújni,amit múltkor csináltál zöldet is nagyon faxa csak megláttam ezt a 2 designet is és nagyon bejönnek,csak nem igazán tudok dönteni melyik legyen!Mindenkinek zöld van már szval vagy fehéret vagy narancsot kéne,de nem tudok dönteni!Vélemény?Szted? Am Köszönöm a képeket
Szia!
Egyébként a pályaidomodat akarod lefesteni?