Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello
Elméletileg közel lakom szoval mikor és pontosan hol tudnám megnézni a motort vagyis a blokkot.
Mert írsz megyek és viszem a pénzt szerintem meg tudunk egyezni.
Köszönöm : Megyeri István
( Fontos lenne )
adatlap elérhetöség
Hali!
Engem is érdekelne a komplett blokk.
Kérlek küldj emailt hogy hol nézhetném meg, meg egy telefonszámot is hogy megbeszélhesük a dolgokat.
Mondasz egy árat és megveszem.
Hello engem érdekelnének a blokk ok.
Az enyém sajnos beteges.
Mikor és hol tudnánk beszélni akár személyesen is ???
Email címem: istvanmegyeri@citromail.hu
Tel : 06308903861
Légysz írj vissza fontos !!!!!!
Köszönettel : Megyeri István
Üdv Mindenkinek!
Kis segítséget szeretnék kérni hátha van valakinek olyan ötlete ami még nem jutott eszembe.Adott egy DT 50-es eléggé sokadik rúgásra indult eddig is,deszét kellett szednem az alaplapot mert a világító tekercs le volt égve,amióta össze raktam nem indul.Az alaplaptól eljön a "áram" a trafóig,(próba lámpa villog rúgásnál) Gyertya pipa le a kábel csak bizserget egy kicsit.Vettem másik trafót azzal még ennyi sem.
keress meg
Sziasztok! Yamaha dt 125 lc2 86-os évjárathoz keresek ülést, komplett berugókart! (XT berugókar is jó!) És nem tudja véletlenül valaki hogy honnan tudok hozzá tűszelepet rendelni?
Helló dt-hez oldal idomokra lenne szükségem ha van mind kettő érdekelne
Sziasztok dt 125 r-es hez keresek ülés alatti oldal idomokat mind kettőre szükségem lenne.
Egyik sem az.
Nekem olyan kellene, ami megegyezik az elsővel, ami dtr blokkos derbi gpr, de a 2005ös dtr manualban az az oldal van, ami a második képen pscreenelve van; bármelyiknek nagyon örülnék jobb felbontásban.
Üdv! Segítséget szeretnék kérni, valaki szedett már szét dt 80 mx váltót? Nos az enyémbe főtengely csapágyat, szimeringet cseréltünk, és mikor össze raktuk a blokkot, és próbáltunk váltani beindítás előtt, de mintha valamibe megakadna a váltó és beragad az egész meg sem lehet mozdítani, nincs sebesség, csak 1 az 5-ből.
Ha valaki tudna segíteni hogy mégis mi lehet azt megköszönném.
Hali!
Én megvenném a karburátort meg a szívócsonkot valamint a mebránt is ha megvannak még.
Küldj emailt hogy menyiért adod!
Email:rgrunwald@freemail.hu
Köszi.(Nagyon kellenének )
Sziasztok. Van egy eladó légszűrő szivacsom,ha érdekel valakit.A csomagolás még bontatlan.Ára 2000 ft.
E-mail címem: varga_peter74@hotmail.com
Posta természetesen megoldható.
Van ha kell
Hivj fel 30 512 9874
Hivj fel 30 512 9874
Van
Köszönöm, de nekem a 2005-től gyártottakhoz kellene.
itt megtalálod
Yamaha DT125R (2005-től gyártott) villamossághoz kapcsolási/bekötési rajzra lenne szükségem, tudtok segíteni ebben?
Esetleg eladó elektronikája ilyen típushoz van valakinek?
Hello
Mennyiért eladó a blokk? Mit adsz hozzá?
Sziasztok! Valaki hasznáta már ezt a cdi-t? http://mullerelectronics.hu/gy... Mi a véleményetek róla? :)
ELADÓ YAMAHA DT 80LC 2 ALKATRÉSZEK. KEREKEK .VÁZ. TANK .MOTORBLOKK.