Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv.50-es DT MX-re szeretnék sportkipufogót,nem tudtok olyan weboldalt ami megbízható,és tutira kapok a mocimra?
Használtan is vennék ha találnék valahol,de eddig nem jártam sikerrel sajnos.
Debrecen környékén személyesen is érte tudnék menni szerintem.
Sziasztok! 125R kuplung összerakásnál elakadtam, ugyanis nem néztem meg mikor szétszedtem, hogy hogyan is voltak benne a fém lamellák. A manual szerinti rajz alapján sehogy nem jön ki. Akárhány foganként rakom, az első és az utolsó lamella fülei közötti távolság kevesebbre jön ki mint a többinél. Hogy rakjam hogy jó legyen? Illetve a fém lamellának mindegy melyik oldala merre van?
Arra jó a régi dugattyú is . Igen személyes élmények füznek hozzá
Sziasztok!
Yamaha dt 125-re jo lenne az yzf 450 üzemanyag tartàlya?
Mi a baj a meteorral? Hogy érted, hogy nem lesz jó? Sokan dícsérik, személyesen is sok jót hallottam róla( igaz más motorblokkban volt - ROTAX122). Neked van esetleg valamilyen személyes/közvetett tapasztalatod vele? Egyébként nem szeretném nagyon sokat használni. Csak pár száz km-t tekeregni vele itt ott a határba, aztán el szeretném adni.
Meteort ...ne wössler vagy prox . Igaz drága , de mással nem lesz jó. Csak tanács .
Szia! Köszönöm válaszod, és sajnos tényleg kimaradt: Egy 1995 -ös DT 125 R tulaja vagyok. Képeket szerdán tudok majd felrakni.
Nem biztos, ohgy kell fúrni/hónolni. Milyen motorod van? Vedd le a hengert, és csinálj éles képeket a hengerről és a dugóról, sérülésekről stb.
Hali! Ma belenéztem kipufogómon keresztül a hengerbe, és észrevettem, hogy a felső gyűrű hiányzik és olyan a dugó teteje, mint amit szöggel megkalapáltak. :D Hogy lehet ez? A motor működik, 1 rugásra indul, fordulatot veszi, nem füstöl, megy is.
Meg szeretném csinálni. Mit kell hozzá vennem?
Megkell fúrni
METEOR dugót gondoltam bele
PROX tűgörgő
tömítés szett (motor power)
Fúrás mennyibe kerül?
Hali.Dt 80LCII lendkerekem van ha érdekel Hajdú-Biharban.
Merre vagy helyileg? Mennyi lenne az ára?
Helló sràcok! Valakinek van ilyen gyújtása eladó? Csak tökéletes állapotban lévő érdekel!
köszönöm a segítséget :)
Önindítója az eggyik indít a másik ha jól tudom vészleállító!
még lenne annyi kérdésem hogy a gép könyvet honann tudnám beszerezni. neten próbáltam már ezer helyen de sehol nem találom
Sziasztok. vettem egy 2006 os yamaha dt x limitet... ezt a motort hogy lehet hergelni hogy jobban menjen? és van a gáz markolat melett 2 gomb. egy kék és egy piros. a kéket tudom mi de a pirosat nem. az mi célt szolgálhat?
Képet tudnál a hengeréről küldeni? A kipufogóablak magassága lehet még érdekes a felső holtponttól mérve, ha már ezt leméred, akkor az átömlők felső élét is kérlek, és lökethosszt ha tudsz, akkor írd még meg, aztán megmondom, hogy kb mit tudhat azzal a szettel. Én foglalkozok iylenek faragásával, ezért kérem, hátha tudok segíteni.
wemoto.com
hello!
'91 dt 125r első, hátsó fékmunkahenger javító készletet hol lehet venni?vagy megegyezik más motoréval?
vagy tömítő gyűrűket lehet valahol venni?
megvan elvileg a megoldás a henger kipuff nyilását kell ki reszelni felül van egy kb 0,5cm-es vájat addig kell 2 oldalra de nem szabad a tetejét reszelni mert elmegy az erő.
az jogos, hogy egy DT80-nak min. 8000-ig el kell forognia, nekem 9 körül volt a vége gyári rezóval, gianellivel elment 10-12-ig, de cserébe alul semmi ereje volt, jobb volt a gyári sokkal, legalábbis az én vezetési stílusomhoz, felhasználási igényeimhez.
Az miért lehet hogy a hőfokmérő mutatója megállt középen? :D Lehúztam alul a sarut ugyanúgy maradt. DT125R
Ötlet valakinek?
Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne 80as Dt-ben hol lehet folytás!? Rezóban 100% ,hogy nincs!
( karbiban a fúvóka, vagy a gyújtás ) ?
Nekem 6000nél megáll pont amikor megjön benne az erő!
Pedig menne még mint a disznó.
Előre is köszi a segítségeteket!

Üdv: Széles utat

ez egy régebbik kérdés na pont ugyanúgy érzem én is hogyy ppont megjönne az erő és hipp hopp elmegy miint a szar
lehet üzemanyag szerintemgyárilag ugy van beállitva a karbi lehet fel kéne fúvókázni ??
nem az a gond hogy nem megy 120at az hogy csak 6000ig pörög nem érted ? biztos valami lefojtja szerintem