Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nos akkor eddig vasárnap :

- Vitya
- Combi
- Memphis37
- TOmy
- Mr.Tissot

+ TeeJay ha kocsival megyünk
Én is a vasárnapot preferálnám. Remélem nem fog esni! Ha mégis, akkor tudna nekem segíteni vki abban, hogy elhozná az idomot? Ha igen, akkor előre is köszönöm!

A festetéssel kapcsolatosan van vmi megeggyezés? (én még az ülés melletti idomjaimat is festetném).
A problémám az, hogy bár nem vagyok egy szarrágó típus, de elég sovány költségvetésből kellene kijönnöm, de nem szeretném ha ez a minőség rovására menne...hisz a Drágámról van szó .
ha kocsival megyünk akkor sima ügy viszlek téged is
Igazad volta pipábo lcsak ugy folyot kia viz
Nos akkor eddig vasárnap :
- Vitya
- Combi
- Memphis37
- TOmy

+ TeeJay ha kocsival megyünk
csak az sv-re igaz!
pedig néztem,szobi barátomnak még valami műanyag terelőlap is van az első hengernél.
Ha autóval mész mennék veled , de csak emiatt ne menj autóval. Jóvő héten állítólag már jó idő lesz...
Ez így van!
V2 első henger, esős idő.....
Egész biztos!
Bali remélem hogy igazad van és csak beázott a gyertyánál
Hát jó volt a Tegnapi gurulás én mocim is tiszta gány lett:(
Az enyém is összecsapta magát rendesen. De attól függetlenül tetszett a tegnapi gurulásunk.
Még sok ilyet.
Nekem jó a vasárnap, egyelőre úgy néz ki.
A motor még bejáratos, úgyhogy gyorsan nem tudok vele menni, nem tudom ki milyen tempóban akar menni. Ma is mentem vele 200 km, nem is áztam meg nagyon, most mostam meg törölgettem le, de az ezres szervíz szerintem nem lesz meg vasárnapig.
egyenlőre jónak tűnik a vasárnap kocsival is mocival is . ha kocsival megyünk akkor én is tudok vinni embereket (TeeJay) ha nem jösz szivessen elhozom a tiédet is
Épségben hazaértünk, minden rendben van, csak tiszta gány lett a m oci.
REDFAZER!

Remélem épségben hazaértetek!

Írj egy pár sort.
Sziasztok!

Ha elkészülnek a cuccok, akkor jövő heti terv az úgy néz ki hogy :

szombat : - (eddig még senki)

vasárnap : - Vitya
- Combi

Ha nagyon szar idő lesz akkor lehet kocsival megyek és befér még pár ember akinek van kedve.

Addig is jó pihenést mindenkinek!
Vitya
Megtört picit.

Ma vittük be sógorral a YamahaWorldbe. Fejidom, fém hátsó, bal oldalidom a segédvázon, lábtartó. Plussz generátor fedél, kuplungkar, kormányvégsúly csak esztétikailag sérült.
Jézus TeeJay földi mi lett a lovaddal ? te jól vagy tudom sokan kérdezték de nagyon rég voltam, nagyon sok a meló Lemardtam arrol is hogy mi van a has idommal ?
Sziasztok!
Nekem is a vasárnap, 13.-a lenne jó. Szombaton sajnos dolgoznom kell.
Szép a ló, grat hozzá!
meg tudlak érteni
nbk: igen. Mikor megláttam gyári teljes idommal, akkor abban a szent minutumban eldöntöttem hogy ilyen kell nekem
Ofkoz... A ruhazat egyebkent jol atveszelte, csak a festek kopott meg a boron egy-ket helyen.