Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
Hogyne férnél, mindenkinek helye van.
Akkor kezdjünk számolni az indulással, találkozó időre, helyre kérnék ötleteket,
mert már van menetközbeni csatlakozó is
oxigén sima ügy elhozom 1iket én a másikat meg az öcsém
Hali.
Ha beférek a csapatba,vasárnap kecskeméttöl csatlakoznék hozztok szegedre.
Megnézném az idomokat, nomeg titeket is.
Ebcsont... köszi!
Köszi!

Olvastam, hogy mi történt, sajnálom. A lényeg, hogy Neked nem lett komolyabb bajod. A motort majd biztosan szépen helyrepofozzák! Addig gyógyulgass!
Szia Dia!

Szép így a Fazered!
Koszi, hat majd akkro korbe nezek... egyenlore jo lesz az osszeragasztott fejidom is meg sarvedo :-)
de egy 2000FTos visszapillanto miatt nem varok 2 hetet... :-)

azert ez eleg jol nez ki :-) lehet ezt berendelem :-)
Szia!

nézd meg itt:
ebay.de
vagy itt:
ebay.uk

Nekem az angoloktól 5 nap alatt ideért a tank, itthon elég horror árak vannak.
sziasztok... tudtok valami bonot Fazerhez? (1999-es) ( bal tukortarto cso, lehetoleg fekete sarvedo, es fejidom kellene... )
Igen plíííz.
Közben asszony letiltott a hétvégéről. Azt mondja, ha kész a motorom, úgy is alig fog látni , szóval ezek a hétvégék az ővéi.
Nos akkor eddig vasárnap :

- Vitya
- Combi +2fő
- Memphis37 + 2fő
- TOmy +1fő
- Mr.Tissot
- Snailpapa +1fő

+ TeeJay ha kocsival megyünk
Szombaton viszem ezres szervízre a YW -be, elvileg egy óra és megvan. Én se nagyon kedvelem a pályát, meg még azért annyira nem is akarom húzni neki. Hoznám és is egy haverom suzuki bandit 1200 -es, vagy honda 1000 RR, ha a héten összejön a csere. Ha mindenki eljön meg hoz valakit leszünk egy páran úgy látom.
Alakul, alakul

Én utálom a pályát,..támogatom a sima 5-öst

mikor induljunk? Ötletek?
Sziasztok!
Ha vasárnap motorral megyünk, akkor jönne még két haver. Remélem nem gond.
Azt javaslom, hogy ne a pályán, hanem országúton menjünk. TOmynak bejáratós a motorja.
Már csak azt kéne kitalálni honnan és mikor induljunk. Megállhatnánk Kecskeméten a Malomban...!
Iszunk egy kávét és GOOO... tovább.
Ha nem kocsival megyünk akkor hozzam az idomod TeeJay ? Szivessen felhozom ha lehet akkor hoznék én is 2 hornettes kollégát ha nem zavarnak persze nem bizti, hogy jönnek de azé szólok
Thx.
Szia Snailpapa!

Az ötlet jó, ha többen fényeztetjük 1helyen biztos olcsóbb.
Az indulás, és heylszín még nincs fixálva. Elvileg jó idő lesz! (elvileg)

Vitya
És még mindig én
Egyik haveromnak a bátyjának a hugának a tesójának fényező műhelye van.
Már kérdeztem fényezéssel kapcsolatban, azt mondta, megnézi élőben, és mond rá árat.
Miután felhoztuk, megmutatom neki, és az árat közkinccsé teszem.
Így ki tudjuk választani, a legjobb árat.
Sorry, hogy eltüntem, a létfenntartás eléggé leköt( gondolom, mint titeket is).
Teejay, mielőbbi gyógyulást, ha vmiben tudok segíteni, visíts, nem vagyunk messze egymástól.
Az indulás időpontja, helyszíne már le van zsírozva? Mit lehet róla tudni?
Ha esik az eső én is kocsival mennék, meg 2 gyerkőccel ( akkor nem kell őket elpasszolni), tudok mást is vinni.
Nos akkor eddig vasárnap :

- Vitya
- Combi
- Memphis37
- TOmy
- Mr.Tissot

+ TeeJay ha kocsival megyünk
- Snailpapa +1 R1(haver)( ha le tudom passzolni a gyerekeket )
Legyen kék "oszthali".
Nekem 2 szín pálya: az idom kékje vagy a váz ezüstje. Még nem t"om.

(A neonzöld/kék/lila is szóba jöhet a pink mellett... )
Öööö TJ! egyébként meg, ha fényezteted az idomod, a vasárnapi beszerzés után, akkor gondolkodhatunk egy közös akcióban, mivel ugyanarra a színre kell fényeznünk! (gondolom te is rózsaszínre gondoltál)
Nem tudom a többiek közt lesz-e még valaki bálnakék színben...

én ma Szegeden jártam melóügyben, és átvettem az idomom, kivéve a tartófémeket, mert azok csak péntek délelőttre lesznek készen. Pénteken szintén ott dolgozom, így akkor a tartópálcákat is át tudom venni. Hogyha valakinek kiderül, hogy fuccs a vasárnapi kiruccanásának és péntekig lebeszéljük, akkor el tudom hozni az idomait.
Kátrány alapú alvázvédő oszt hali! Most minek a pompa mega a cicoma.
Bármilyen színre festjük is, valszeg kell rá valami műanyag ragasztószalag, vagy vastag fólia, hogy a felverődő kavicsok ne feltétlenül tegyék tönkre a fényezést.