Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja ad karaktert rendesen a motornak. Motorféken durrog, hörög, ez van akit zavar, van akinek tetszik. Nagyobb sebességnél ugyan az a hangja mint a gyári csőnek, gondolom a magasabb frekvencia miatt, és a szélzaj egyébként is elnyomja. Túrázáshoz be szoktam rakni a szűkítőket. Teljesítmény talán 10e fölött nagyon minimálisan nőtt, de igazából nem érezhető. Kéne légszűrő meg power commander akkor talán, de megfelelő önkritikával belátható, hogy erre a gyakorlatban a legtöbb motorosnak – így nekem sem - semmi szüksége.
Köszönöm, megkaptam!

Elég komoly hangja van, legalább is így számítógépen keresztűl! Nagyon morcosnak tűnik! Nagyobb sebességnl nem zavaró a hangja? Vagy hosszabb távon?

Teljesítmény növekedést észleltél vagy fogyasztást?
Ok!

Akkor: somi01@freemail.hu

Ez az én e-mail címem!
Kéne...
Megköszönném ha elküldenéd! Adjak e-mail címet?
Mikor én vettem, akkor kb. 100e –be került (1,5 éve). Bővebb infót itt találsz: http://www.motorline.hu/ http://www.giannelli.com/eng/p...
Személyes véleményem: sajna az összeszerelés elég hanyag, mondhatni olaszos, gyárilag több helyen kifújt. A hangja brutális , de a „legal” betétet nem hangosabb, mint a gyári dob. Ha gondolod van rövid hangfelvételem, amit el tudok küldeni.
Van neked bukógombád?
Hali!


Délutános vagy a melóban?

Én majd csak 14-re megyek és elvileg 22:00-ig kéne lennem, de 20:00-kor elszoktunk jönni!
Heló!
Én még...,de már nem sokáig.
Van valaki itt?
Ok!
Köszönöm!

Gondoltam, de nem mertem mondani nehogy hülyeséget mondjak!
Street Fighter.
Motorgyilkolós trükkök..
Helló!

Mi a véleményed róla?
Mióta van fent?
Mennyibe került a dob?
Képet tudnál mutatni róla?

Előre is köszi!
Nekem giannelli kipuf van fent, gyakorlatilag ua mint az arrow.
szia.nekem is fz6s em van érdekelne hasidom.ha jól vettem ki utángyártott.mennyibe kerülne?
nagyon köszi.az volt a gond,hogy nemtudtam elkérni havertól a nyomaték kulcsot meghát kocsi se volt a kereket gumishoz vinni ígyhát lábon vittem le a notort.hát ráfáztam ezzel.még egyszer kössz a tel számokat
Heló!
Holnap.
Köszönöm szépen a sok választ és segítséget! Holnap megint jövök!

Sziasztok és jóéjt nektek!
Most lépek aludni! Holnap meló!

Sziasztok!

Jóéjt mindenkinek!
Sziasztok!
Kb.így nézne ki.
Bocsi, de kezdő motorosként nemtudom mi az SF gépek!

Azok melyikek?
Jól áll azon is hidd el - a szebb SF gépeken is csak alsó idom van.
FZ6N-nek hogy állna szerintetek?
Illik rá kinézetre vagy inkább FZ6S-re való?
Húhh!

Köszönöm a sok képet!