Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Most értem haza!

Jogerős:

Tudnál nekem mondani címet a bukógombához?
Ja és képet is tudnál mutatni?

Előre is köszönöm!
Hali!
Snailpapa!Miújság a hétvégi programmal?Érdekelnének a részletek,hamár letisztult.
Heló!
Kb.1 órája beszéltem a sráccal és azt mondta,hogy holnap 12.00-után mehetek a cuccért Vásárhelyre.
De,ha ez sem fog stimmelni,akkor jöhettek a Szegedi Csillagba látogatni,mert olyat teszek,hogy.....
Szerintem ok. lesz .
Combi felajánlotta,hogy eljön értük csütörtökön és mindet elviszi nektek.Ezúton is köszönöm neki.
Így nem kell postaköltséggel számolnom.Holnap felrakom az enyémre a vasakat és csinálok képet róla,hogy hová kell felszerelni.
Üdv.
Szia Snailpapa!
Beneveznénk a vasárnapi túrára.
Csütörtökön megyek Szegedre. Elhozom az új pálcákat.
Üdv. Combi
Hmm

Akkor még mindig kell préselni rajta.

Tanulság, hogy soha többet ne parkoljak autók közelébe, mert ha nem szólok kedves „barátomnak”, akkor talán még most is tolná hátrafelé a motoromat.
Azt mondja „BAZE NEM LÁTTAM”, na fasza és ha egy óvodáscsoport játszik mögötte gondolom azokon is simán áthajt, mert ugye az sem látja a vaksi szemével.
csak ha le van hajtva
nem
Hali mindenkinek!

Nekem is lenne 1 kérdésem: normális, hogy kitámasztó hamarabb ér le mint a lábtartó?
Majd huszonegy nulla-nullakor.
Ma sincsenek sokan!
Na mind1, majd talán később lesz valaki!
Halihó!

Van valaki?
Na mostmár tényleg lépek aludni!

Jóéjt minden Yamahásnak!
Ohh!
Akkor mindjárt regizek oda is és többet tudunk beszélni!
Sűrübben talizunk!
persze, van fezares fórum is
Ott is van ilyesmi fórum?

Vagy csak simán beszélgetnek a motorosok?
én a motorozz.hu-n tanyázom többet
Hol van Csillaghegy?
Halihó4 Na végre egy márkatárs!
Fél órája értem haza!
Csillaghegyen dolgozom és mire felértem Kőbányára nem láttam ki a sisakom plexién! Legalább 100-150 bogarat összeszedtem!
Mert késtél másfél órát! Mindenki itt várt, és kíváncsian lesték mit írsz majd 21 nulla-nullakor.
Hát ma nem volt nagy forgalom!

Kicsit késve, de benéztem ide!
Sziasztok és jóéjt mindenkinek!
Most lépek én is, majd 21 óra felé még benézek talán!

Sziasztok!
Köszönöm és várom a képeket majd!

Hali és jó munkát! Illetve keveset!
Heló!
Van,itt vettem Szegeden egy LOUIS-üzletben a Kossuth L.Sgt.109-ben 8.000Ftvolt az ára.
Danamitbol és aluminiumbol van esztergálva.Képet majd rakok fel róla később,de most mennem kell.
Üdv.
Fogyasztás szerintem semmit nem változott.

Én szereltem fel. Nem bonyolult, ha van egy kis érzéked hozzá.

Motor line –nál vettem.
Persze hogy nincsen! Hiszen így is közel 100Le-t kell megülni! Fogyasztásban van valami változás! Tudom hogy minimális ez az érték is csak kiváncsi vagyok!

Ja és hol vetted?

Te szerelted fel?