Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

laza 150 km azért sikerült a hideg ellenére, dobogókő fele volt 6,5 fok is
Üdv Urak!
Eladó FZS1000 Fazer-re MRA plexi, használt de szép állapotú, 5eFt.
Még mindig van egy halom dolog ami itthoni teendő.
A legfontosabb hogy a szomszédot idegesítenem kell egy vasárnapi favágással a stihl közreműködésével.
Fő a jószomszédi viszony jeligére.
Alapból kerülök a nulláson kocsival.Motorral mindegy.Bárhol elmászkálok kerülőben.
eléri a hőmérő a 14 fokot megyek motorozni, lehet ezért vagyok ilyen feszült
nah mindegy, én már csak ilyen vagyok....
Múlt vasárnap jól megszívattak, Délben naivan mentem az M7 felé autóval, már furcsa volt,hogy a blaha előtt elég nagy volt a forgalom, de blaha után úgy beállt mint a szeg. kb 1,5 alatt vergődtem át magam Pesten, nah hát a buzi sztrájkolók, felvertek egy sátrat az Erzsébet híd elé és ott verték magukat.
Szívesen felrúgtam volna őket, jobb ötletük nincs, hogy sztrájkoljanak, meg szívassák az embereket, akik arra közlekednének.
Mély levegő és relax,ez a legjobb.
Nekem napi szinten 30 ilyen van.Megmagyarázza hogy nem úgy van amit látom hogy máshogy.
Már őszülök.De kitartok.
akkor mondja azt,hogy nem ért hozzá! de ne hazudjon baszki, meg ne nézze hülyének a másikat....
Nem kell ilyen morcosan nekikesni.Vanakinek nem megy.
Én elküldeném a picsába őket nézzenek hülyének mást....
Ezekre a szavakra rákeresel jó pár infot kapsz: Öhlins,arata, wilbers, hyperpro...
De pl. az egyik hozzászólásom ban is kapsz információt....
[#4743569]
Tisztelettel kérdezem, hogyan lehet hátul rugót cserélni? Engem elhajtottak, csak rugóstagot lehet... Jól emlékszem, hogy volt már egy ilyen projekted?
Simán, másik kezében gitáron játszotta a Back in Black-et.
Gondolom, nem álló helyzetből volt az a teli gáz.
gázelvételkor is ugyanúgy ment a nitrós csopper!
Ez művészet. Láttál már indiai akciófilmet? :D
http://youtu.be/yysbbPStfWw
A napszemüveget feltolná a szél az agyába de ezek még csücsöritenek szelfihez............de az a csopper hogy megy.................megszakadok.
Hogy ez mekkora szar.
Miközben néztem ezt a snittet, eszembe jutott, mikor mutogattam egy autósnak 170 körül, és ahogy kiemeltem a kezem a szélárnyék mögül, majdnem leszakadt és kontrollálatlanul lebegett. Vicces lehettem, mert alig tudtam visszahúzni.
Ezek meg lövöldöznek 350-nél.
Nem látod ez nem film, hanem.....
Ez egy szánalmas röhejes undorító motors film.
Hányok tőle !!!
Ma teszteltem a pilot road 4 gumikat vizes úton. Full vizes úton nem pörgött ki a hátulja teli gázas gyorsításnál. Persze kanyarokat nem forszíroztam, de egyenesben 180-200 nem volt para....
Ez már nem nekem való. Ekkora tempónál már félek
Most olyan érzésem volt, mintha A Vas című film egyik jelenetét néztem volna. :D

http://youtu.be/mxoVMuWkluA
csak nehogy elaludjatok a monitor előtt

fokozzuk a tempót:

http://youtu.be/HfpbQvmfolg
Majdnem elbólintottam itt a gép előtt. Amúgy igazad van, legalább látod a tájat, mintha utasként lennél a motoron :)
U.i.: YT ablak/Beállítások/Sebesség/2x