Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

?

hmm ezt még nem hallottam. Jó lenne tudni az okát. Bár ezzel szemben elég sokan használják gond nélkül.
Asszem pont valakinek itt ez a draga motul lé trutymosodott be a hutobe.
Eddig 1:1 kevertem ezerforintos glycunic-ot desztvizzel.Soha nem volt gond.
"egy liter Moto Cool (Motul) 3250 Ft :) most vettem kettőt plusz kell bele egy fél liter desztvíz"

miért teszel bele vizet? Elviekben nem kellene. Vagy csak költséghatékonyság miatt?
Hát nem tudom más hogy van ezzel de 16000 a két teleszkop szimering és olaj csere munkadíja.
Meg tudnám csinálni de ennyi pénzért nem állok neki kell a szerelőknek is a munka aztán ha nagyobb baj van nem találunk szerelőt mert tönkrementek.
Mindenki maradjon a saját munkájánál.
ha mégis te fognál a javításba (nem ajánlom, nem az az egyszerű kategória) vagy más csinálja, akkor is figyelj oda, hogy mivel 99,9%, hogy nem tudvalevő milyen olaj jön ki a szimmering cserés teleszkópból, ezért a másikból is le kell engedni az olajat és feltölteni ugyanazzal, hogy stimmeljen a dolog.

FZ6-ba nem tudom mi kell, FZ1-be 5W-s et tanácsolt a Yamaha szervíz vagy 7,5W-st.
Akkor az a tag kokler.
Egy ovatlan lokes es lehet fenyeztetni is.
Egy spanifer kell es konnyu dolgozni.
nem én!! csak tudok ilyet.. én nem merném (meg nem is tartom szakszerűnek...
amikor az FZ6-ot akasztottam most az FZ1 jön, de ezen szerencsére van középsztender
Mi van fordítva?
Ha te oldatamaszon rangatsz ki ket teleszkopot akkor koklersegbol nem mesz messzire.
Szia. Köszi az érdeklődést, nem volt gond vele minden oke, most kezdett szivárogni az olaj a telóból ,csak felkavartam itt a kedélyeket, mert elvittem pár dolgot megnézetni rajta aztán megoszlanak a vélemények, ha van türelmed visszaolvasni meglátod :)
akasztani? van középsztender, de oldalsztenderre is rá lehet borítani is kiékelni úgy hogy az eleje a levegőbe legyen.

az itt olvasottak alapján senkire nem bíznék még egy olajcserét sem :) szóval vigye szervízbe aki 0 tapasztalattal javíttatni akarja. a 90 a leírtakra nem rossz ár.

(én a teleszkóp javítással, tisztítással, molyolással egy napot el szoktam kefélni, szóval csak erre a munkanemre kérnék 90 munkadíjat ) de persze én fölöslegesen alapos vagyok, másnak ez pár óra...
sehol, egy liter Moto Cool (Motul) 3250 Ft :) most vettem kettőt plusz kell bele egy fél liter desztvíz, tehát kb. 6700 Ft a csere anyagdíja. Ennél persze van olcsóbb ami tényleg kijön 3000ből (és még marad is bőven) de én azt nem önteném bele
Szia!
Na, mi újság a mocival? Nem volt vele semmi probléma?
régi szép idők
A Hondánál van pár típus aminél nem kell sőt nem is lehet csak a hidegindításét, mikor először találkoztam ezzel meglepődtem.
ez a szinkron dolog is érdekes, mivel a az egyik honda szalonban azt mondta a vezető szerelő cbr 1100XX-re nincs ilyen előírása a gyártónak és nem is csinálnak .
És a szinkron, nem 20000.ként?
szelephézag ell
mihály Ferit ismerem, MF motors.
Nem tudom pontosan a gumival együtt kb 120-140e között, ha megvan megírom pontosan mint csináltak és mennyiért.
nem ismerem mireket.. csak úgy írtam,
egyébként ki van írva mi mennyi, nem kötelező épp oda vinni..
de sehol nem csinálnak szelephzag ellenörzést 4 hengeres motoron 5-10 ezerért föleg hogy 20 szelepes( legalább is az 1000-res)
Így van a manuál is ezt írja.
40000-ként kell a szinkron? Holnap asszem, átnézem a manual-t ha nem felejtem el.
épp fordítva van... de mindegy

a nagyfazeren 40e km-ként kell szelephézag ellenörzést végrehajtani ,gyertya 20e ként