Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem mert csak az 1iket csinálom vagy Unit vagy rigg 2 külön banda nincs összefüggés
Akkor lesz mit csinálni. Elég összetett feladat,ha mind két munkakörben teljesíteni kell egyidőben.
Ehhez a jelenethez 48:40 től és az egyéb kiszolgálóknak 15 teher 20 lakókocsi 2 nagy konyha stb stb
http://youtu.be/SlUxkqajIAE
Ott forgatták " A Nap könnyei" c. filmet!
dzsízisz
ez mihez?
Volt nálunk 246db 6kw lámpa felhelyezése a mennyezetre és 246 x 100m kábel elrendezése és ez csak a mennyezet volt ott volt még mellette 10x20kw lámpa meg egy csomó kis 2-5kw 4 megawatt volt a teljes áram amit használtak az 1 kis falunak elég simán
A unit készíti elő a stábnak a terepet elektromos kábelezés víz sátrak szemetesek kihelyezése begyűjtés. A rigging az a világosítóknak készíti elő a terepet, zöld kék fekete hátterek felhúzása, lámpatartó állványok készítése kihelyezése elektromos kábelek előkészítése.
Mi az az Unit és a Rigging?
Ezek tényleg zűrösek https://tools.huber-verlag.de/...
Nem, ez nem egy hónapos folyamat ezt az évet lehúzom és az új évben megyek el. Addig megyek segíteni meg ha jönnek akkor itt besegítek gyakorlás képen a unit az megy, a rigging amit gyakorolni kell .
Van már ùj lakás is?
Komoly?
Újonnan biztos jó,de egy 15 èves használt ilyen vas nem hiszem ,hogy olyan jó választás.Mondjuk ha olyan jól fog keresni Pupu akkor mindegy.
De lehet még mogyoród, csak nem a stúdió
Akkor már nem Mogyoród lesz a lakhelyét?
A helyi legismeretebb fóccvágen szerelőnk egy dízel Mitsu Pajerót használt vagy 15 évig (már nyugdíjba ment, nem látom pár éve) őt mikor kérdezték, hogy mért nem VW, azt mondta, mert ez jó, és nem romlik el sosem
Az jó, van egy régi ismerősöm, aki csinálta. Változatos, kalandos, fiatalnak való meló úgyhogy szedd össze magad, és borotválkozz rendszeresen!
A mai délután érdekesen alakult.
Jövök ki a Decathlonból, ott áll egy asszem 1200RS (ott volt már mikor mentem befelé) rajta a kabát-sisak-meg teló vagy navi a kormányon. Áll nem messze tőle két szép arcú srác (kinézet alapján valószínűleg a Gipsy Jokers MC-ből) és nézegetik a gépet, úgy sütött róluk hogy igazi bikerek.
Odaérek a parkolóba (nem messze álltam tőlük) és pakolászok befelé, közben azért néztem arra is. Látom hogy az egyik a sisakot b&szkurálja a hátsó lábtartó konzolon (csak rá volt csatolva) a másik meg a kabátot igazgatja az ülésen. Erre odaszólok érdeklődve hogy "srácok, szerintetek is felelőtlenség csak így rajtahagynia motoron a cuccokat? Még a végén lenyúlja valaki." (közben egy másik idősebb fazon is elindult felénk a parkolóból, gondolom neki is feltűnt a két gyökér)
Erre a két "biker" lépett is el a géptől "le akart esni a kabát..... azér" majd vágódtak be egy viseltes Astrába és húztak is ki a parkolóból.
Hogy micsoda figyelmes embertársaink vannak!
(miután elindultam tettem egy kört a parkolóban de elhúztak, aztán lőttem egy képet még a kocsiból hogy megmaradt a cucc)
naja az durva lé, jó srácokkal!
Ha én megyek vele mind az
Melyik nem az?
Az költsèges autó!
Még 3 an jelentkeztek a mai nap a kocsira de ahogy hallom a bennfentesek az elsők :(
Még 1 pajero is esélyes lehet azzal télen meg az erdei utakra is lehessen menni.