Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Messzire még nem mentem vele,65 km-re töltöttem 5 litert.Persze ez városi,országúti vegyes,két személlyel.Ahogy Ábrus jelezte korábban,ez nem túragép,de ezzel tisztában vagyok.
Sanyikám ne akard tudni.
Háde hol életszerű alapjáratra elindulni? És csak aztán nyomsz gázt vagy mi a matek? Te is az a fajta vagy aki mögött beragadsz a lámpánál?
Jó kis mocid van. Mennyit fogyaszt a 12-es?

Az enyém 5-6 között. 1x mentem vele 5 alatt.
Laci takarékosan vezet,használja a visszatöltés opciót.
Neeeeem, több, mert a most cserélten még volt vagy 6 mm de persze kicseréltem, mert a kopott tárcsához volt "beállva". Nem nagyon nyomok féket, ennyi a történet.
Elfelejtettem hogy ebben nincs fordulattartó elektronika.! De most már tudom mennyi gázzal indul.
Látszik hogy falun használod 100/betét??
Gáz nélkül indulnál?
Csövi,ez még a bowdenes,a jeladó a pillangósor tengelyén van.de nincs vele gond,csak szoknom kell az injektorost,az oktató Yarisnál is szokni kellett,meg apám Altójánál is.Azt hittem ennek a brutál motornak egy kis pöcc is elég,hát azért ennek is kell egy kis gázt adni.
Ez elektromos gázos vagy bowdenes még?
Induláskor muszáj egy kis gázt adni,különben lefullad.Ezt már többször fullasztottam le,mint a Yamit a tíz év alatt.
Nem nyelezem én,csak az asszony meg a csomag nehéz.
ez volt arrafelé ott az adria térségében ez az olasz oldalon volt
2 tárcsa 4 betét 42e volt, (Textar) olcsón megúsztam, szerencsére Bárdinál -46%-os kategóriában vagyok
A következő az automata váltó olajszűrő-olaj lesz, lehet, még a 7en - és elvégezve a 200 ezrenként esedékes szerviz
Látod ha megvetted volna a nagy esztergát simán felhúzod aztán mehet vissza.
Enyhén elhasznált féktárcsa 12 év 210 ekm, 2 készlet fékbetéttel.
Gyulus az a 10mp amit ott kap az semmi, amit az utcán tudsz adni neki mikor mész egész nap és nyelezed
Sportmotor Gyulám
Jó,mikor hozta el is mondta hogy ő nem tud vele lassan menni.
Amúgy Ábrusom megint igazad volt,ugyan jövő héten megyek a siroki találkozóra,de azt már most látom hogy ez a gép túrára bőven sok,főleg a fogyasztása.Még jó hogy tavasszal kaptam egy kis béremelést.
Kunmadarason?
Gyulus az nem szét lett hajtva csak használva volt rendesen
Akkor jövő tavaszra máris beírhatod a naptáradba a ZX12-őt,addig szedek össze pénzt egy nagyszervízre.Zsolti kicsit széthajtotta,,szegény már kezd csörögni,zörögni. .