Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sanyikám tour van
Nem semmi. Ez is érdekes:

https://totalcar.hu/kozosseg/r...
az ám
még akkor festettem le, amikor a Pannonia készült, úgy gondoltam egyszer kétszer felveszem megfelelő alkalomra... de még nem találtam megfelelőt...
Fiaim fején többet volt, mint az enyémen
Ez is alig volt drágább,de van rá 2 év gari. Tudom hogy a Stihl az nagyon jó,de újonnan 100 felett van.
Én is FS55-öt használok, és linkeltem egyet házhoz szállítással 50-ért
Nem ilyet vettem,nálunk nincs ilyen. Oleo mac sparta 250T lett. Azt hoztak a boltba,Hecth lehetett volna,de azt nem mertem.
bocs fs55
10 éve használok egy stihl50-et 1x volt szervizbe átnézetni zsírozni az csoda mennyit kibír.
Ilyenem van após adta nekem, 2 év után megunt xopni vele... remeg, mint a fene, 15 percet fogod, és fáj mindened, de a nagyobb baj, hogy a növényi adalékolt benzin megette a "karbi" gumi alkatrészeit, mállik szét mind. A fejben a ricni lerágódott 1 hónap alatt, de azt még meg tudtam csinálni. Meg ugye pont a fejem mellett berreg
Szóval elég fos. Én inkább sarlózok esetleg egy jobb villanyos vagy akkus kéne (de azok inkább csak szegélynyírók)
Szomszédnak van egy Stihl, az jó, ide is adná, de 10 perc használat után 20 percig kell takarítani, úgy összeszarja magát fűvel, és hát úgy mégse illik visszaadni
Pedig neked adtam volna
Ej de szép! Alumínium?
De csak kölcsönbe, amíg nem lesz másik
Kivágom flexel.
Hááát!
Köszi az van. Nyitott kéne a robeszhoz a városba.
Sanyinak ez tökéletes lenne
Sanya rózsaszín jó lessz? sziasztok
Ilyet vettél? Ugyan ilyen van nekem is ma is dolgoztam vele vagy 2 órát hibátlan. Előtte a szöghajtásba nyomtam egy kis zsírt. Remélem nem ehhez akarsz nyitott bukót felvenni...
Zárt van csak. Ha érdekel gyere válaszz egyet.
Nincs véletlenül valakinek elfekvőben egy nyitott sisakja nagyon baráti áron?
Akkor hajrá!

Nekem is megfordult a fejemben a váltás. Csak jövőre töltöm itt a 30. évemet azt meg kellene várnom,mert hozzámvágnak egy kevés pénzt.