Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi :) https://www.sportmotor.hu/albu...
egy p10 a hozzátartozó
Ez a szivar nagyon babás. Mi lesz a hordozó?
Azért maradok egyenlőre,mert biztosítottak számomra kedvező munkaidő beosztást. Ez azért fontos,mert házat veszünk,és sok tennivaló van amit csak így tudok megoldani.
Ma se a szomszéd volt hangos :) mehet vissza a hegesztőhöz. Sok helyen kiderült , hogy nem csak a kitt volt elrepedve :(
Tehát: 12x100.000=1.200.000 (egymillió-kétszázezer) ha lépsz most.
Vagy max.: 600.000 ha maradsz addig.
Vagyis: 600.000-1.200.000= -600.000 a családi kasszában
Várj segítek neki, mert bonyolultan írtad le
Ja, vársz egy évet, közben 1 kilóval kevesebbet kapsz havonta, így jövő ilyenkor csak 6-7 kiló bukóban leszel... Nincs otthon senki, aki tud számolni?
Ez az útvonal.
Nekem a "kicsi billencs" jönne be. Máriagyűd-Beremend szép út,lakott területen kívül. Hétfőtől-péntekig. Mindennel együtt kb100-zal több mint most. Jó időben még bringával is eljárnék dolgozni. Jövő évet mindenképpen megvárom mert kb 5-6 kilót kapok a 30 évre. Ezt nem hagyom itt nekik.
Én a helyedben habozás nélkül mennék cementezni Kisebb felelősség, kisebb nyűg, normális munkaidő... a pénzt te tudod, de ezek szerint az is több lenne.
Ne is menj, ha itthon is kapsz közel annyit... a bécsiek meg xopjanak lovat, meglengetik ezt az "álom" fizut a magyar csóróknak, akik mennek is rá ész nélkül - közben bécsi osztrák meg 2x ennyiért se vállalná el...
Megj.: 400e az kb. 1250 juró, az ott a minimál bér.
Bécsi metro miatti építkezés folytán ott is van meló. Két munkatársam is kint van. 400 körüli a pénz. Még szállást is kaptak,a cég intézte nekik. Oda nagyon kell az ember,és nyelvtudás sem szükséges. Oda azért nem mennék. Messze van.
És gondolom Bécsben csilliók
Na meg még ott van hogy esztergályosnak tanultam,de abból nem tudnék megélni. Nagyon keveset dolgoztam benne,és nem tanultam még a cnc-t. Bár lehet menne a dolog,de aztnem szeretném.
Pupukám! Ha megfizetik miért ne? Azt csinálnám amit szeretek,és edzenék munkaidő alatt.
De ha lehet buszt nem választanék.
Gondoltam körbenézek,és találtam a környéken olyanmunkát,amit simán bevállalnék. Máriagyűdi kőbányából billencs teherautóval hordani a követ Beremendre a cementműbe. Egy kör kényelmesen kb 1 óra,napi 5-6 kanyart kell csinálni. Nyugodt meló, alap nettó 250+üzemanyag+nyugdíjpénztár+ havi 40000 cafetéria. Mindenkinek saját jó állapotú pár éves kocs,líma+hűtő benne.Mivel hogy Pécstől kb 25km,állják a kocsihasználatot,vagy fizetik a bérletet. Munkarend: Hétfőtől péntekig. Ugyanez a cég még keres silószállító nyerges gépre cement szállításra sofőröket. Itt már néha Horvátország-Szerbia határhoz közeli betonkeverőkbe cementszállítás. Ez már több pénz. Nettó 350+ caetéria+ üzemanyag+ nyugdíjpénztári hozzájárulás. Ugyanitt még hetelős meló,útépítés nyerges billencs nettó 500+ ugyanaz mit az előzöekhez.
Akkor van a Mol tartályos 300 nettó+ minden ami az előzőekhez. Vannak még iskolabuszok (tizenpár személlyes a környező önkormányzatoknál) Azt nem tudom mennyi pénz. Meg még a sok maszek túristabuszos cég.
Biciklis futár
Oszt mire váltanál?
Látod látod nem csak a kamera másik oldalán vagy akkor dől a lé :D
Naja, 19 évesen elmentem volna, lenne lakás hitel nélkül
Sanyikád sztem most épp kertet tour!