Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Minket a pályán kapott el, nem röhögtem 12 óra vezetés után mikor belementem és az ablak törlő is alig bírta.
Az éjjel durva vihar volt és átrendezte a környéket, viszont most reggel minden ugyanolyan mint tegnap reggel, süt a nap és jó a víz. (alattunk a földszinti pékségből viszont egész éjjel söpörték és vödrözték ki a vizet ami befolyt az utcáról)
Ott jetskíztem először, vagy 10 éve, asszem 100 kuna volt a menet, nagyon drágállottam de jó volt. Aztán rákövetkező években még több lett
A szlovénoknál 15 perc 40 juró az egyszemélyes, 50 juró 2-nek, ezek szerint ez is olcsóbb (most se mentünk, a Juci nem akart, én meg egyedül...) viszont béreltünk biciklit 20 juróért 3 órára, azzzal bejártuk a félszigetet.
Akkor már ketten vagyunk
Rajtam nem múlna, nagyon szép vidék. Ahogy mondtam, augusztus első felében szabad leszek.
A napozással kimondottan vigyáztam, jelenleg a színem átmenet a sötétpiros és a mélybordó között, egy 25 centis fehér sávval a derékvonal alatt.
Azt gondoltam hogy nem veled megy.
A kék címkés Pelinkovac amit venni szoktunk volt 100 Kn, a két másik fajta volt 93. (invitáltak minket jetsízni is, 10 perc 300 kuna. (nem mentünk)
Ne is fájdítsd a szívem
De jó is volna legalább le tudnám fotózni a sovata utcát nagyváradon :( sajna októberbe megy a suzi és akkor jön az új kocsi addig meg kenyér és víz.
Jól hangzik én mennék. Valószínűleg megyek szeptemberben is itt a helyi csapat hívott a Transzfogarasra....
Crikvenica lesz a cél kutyákkal megyünk. Csütörtöktől hétfőig. Jó lenne motorral is vissza menni már hiányzik a túra hangulat. Vagy menjünk Erdélybe.
Ez lenne a nyugati kárpátok.
https://www.google.hu/search?q...
Kedves fórumtársak!
Arra gondoltam,hogy feldobom itt a dolgot amit van aki tud de nem reagált rá pozitivan van aki nem tud még de most megtudja.
Mit szólnátok egy augusztusi üsszeröffenéshez?Lehetne egy háromnapos kis túrát szervezni persze csak ha van rá igény.Első nap lejönnétek hozzám,a szállást én állom,este vacsora sör bor pálinka.Másnap elmennénk egy kis túrára a nyugati kárpátokban,estére itthol vagyunk(megint vacsi sör bor pálinka )Harmadik nap reggeli és aztán hazaút.
Belinkelem a tóraútvonalat amin lehet még röviditeni ha kell.
Azt hittem, a szlovén a drága a literes Pelinkovác 10 juró, étterembe nem jártunk, de a parti sétányon a butikokban a dobozos sör 1,60, Cola 1,40. Fagyi 2,50 juróér akkora volt, hogy pont elég.
Stipi-stopi, Csövi nem velem jön!
Én is gondolkozom rajta, hogy még pár napra vissza kéne menni aug. első felében, akkor még jó az idő - de van pont akkor dolgom, nem tom, hogy lesz...
Vasárnaptól péntekig. (igyekeztem kihagyni a szombatot)
Itt nagyon jó idő van, a tenger meleg (főleg reggel) a Pelinkovac 93 kuna (az éttermekben a 0,25-ös kóla és hasonlók 18 kuna, 1 kori sör szintén egy gombóc fagyi 7Kn) itt a szálláson már valóban van klíma (a foglalási oldalon már évekkel ezelőtt is volt, csak itt nem találtuk eddig sehol) bár mikró még mindig nincs a konyhában. (viszont megkaptam privátban a címüket, így nem kell a szállásközvetítőnek is csengetni ha máskor is jönnénk)
Szúnyog csak 2-3 példány van de azok csernobili tenyészetből, mert qrvára fájt mikor megszúrtak. (hajnalban be is dugtam a lapkás irtót, működött, mert reggelig már nem is szúrtak többször, viszont reggel mikor kihúztam, a nejem szólt hogy nincs benne lapka)
Hova mész és kivel? (jelenleg 47 Ft volt a Kuna a pénzváltóban otthon)
Meddig vagytok az Adrián? Én csütörtökön megyek.
Hinni kell benne + 500Ft nem pénz.
Átadtam köszöni
Riasztóként Kb. annyit ér a járműveken mint két rozsdás 6-os anya 12Nm-rel meghúzva..