Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aranyos kissrác gratula. Kutyuval barátkoznak?
Áh, óriási móka. Legszívesebben állandóan abajgatnám! Sajna még annyira nem interaktív, de nagyon vicces dolgokat csinál magában is.
Lájkolom
Épp ezért dobtam fel mert véletlenül beleakadtam képkeresés közben és rányomva kissé meglepő volt a kontraszt a 8 évvel ezelőtti önmagunkhoz képest. (nem annyira vicces, bár te még fiatal vagy, majd megtudod te is)
Mivel én vagyok a one of the non-facebook buddy így köszi a képeket, megmutatom őket a nejemnek is. (jól áll/fekszik a kezedben a pici gratulálunk nektek még egyszer)
Ohh, nem Facebookos bariknak nem volt még babafotóba fullasztás akkor pótolom!
Jesszus! Nos: azóta épp a babámat szoptatom
Valamint így már értem miért nem csinàlt soha többé jó fotót és videót Mius, egyetlen nyaralàson sem Egész szépen befogta a fiúkat, ez volt a csúcs, kèsz, nincs hova tovàbb.
A legdurvább hogy ezt egy egyébként titkolózva vett minidDV kamerával csináltuk még jesszus.
Külön poén, h a kocsi motorja talán 100köbcentive sem volt nagyobb mint sok motor ott
Úgy látom az idő egyikünknek sem kegyelmez.
http://youtu.be/bImU0FY0c-k;index=23&list=UUoQOyJzgQkkmn3kXs0itI2A
Mert ott volt az az EGY valódi hozzáértő (sanya haverja) aki már évek óta Ausztriában vagy Németországban (nem emlékszem pontosan) él és dogozik egy motorszervizben.
Én is így vagyok vele de ő jónak ígérkezett. Viszont a 750-t nagyon jól megcsinálták Pécsett kb 40e km-t mentem vele hibátlanul. (Tehát amit megcsináltak rajta az nem romlott el és tökéletesen üzemelt.)
Valami hasonló ok miatt nem viszek járművet "szerelőhöz". Ezek szerint neked szerencséd volt, hogy gond nélkül végig csináltad a túrát. Én viszont indulás előtt magam győződtem meg róla, hogy nem lesz semmilyen műszaki probléma
Ugyan, hisz nekem címezted... szóval a lényeg: HA méretre van az ablak, AKKOR is könnyen lehet, hogy nagy melóval (és kosszal) jár a csere.
...de lényegtelen, hisz Sanyi úgyse fogadja meg sose, amit mondunk neki
Már úton és hozzuk a jó időt
Hát mi volt ebben kötekedő? Általánosságban beszéltem, de magadra vetted, biztos jó okkal.
Na mindegy, nem vagyok meglepve
Ha valaki fontolgatja, elinduljon-e, jó meleg az Adria bár most 8-kor épp elkezdett esni így itthon maradunk, és Pelinkovacba fojtjuk bánatunk
dehogy, csak nem értettem, mért kötexel. Ja igen, ehhez is értek.
Szuper kis kecónak néz ki
Olyan motoros útvonalat találtam...oda-visszára lehetne kormánycsapágyat cserélni 100m-en kb 10 kanyar, igaz Bosznia
Haza értem én is megnéztük a szécsényi ferde tornyot.
https://www.rbiker.com/hu/view...

Sanyi nem tudtam felvenni mert még motoron ültem.
Ez a miénk.
Nem. A miénk csövesebb egy csöppet. Az a ház a háttérben a siófoki nyaraló,ahol a kicsi lányom nyaral.
Szép motor.Az új ház látszik a háttérben?
Na mi van töki, érzékeny pontra tapintottam?
Örülök hogy ehhez is értesz.
Elkísértem a lányokat. Vicus kérte,hogy menjek el velük.
én tegnap voltam, egyeztethettünk volna