Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tasinak van egy rajongó tábora - meg legalább annyian röhögnek is rajta (plusz elborzadva nézik)
B+ ez naggggyon gáz. Mintha 2 mérettel nagyobb pz-t nyomott volna bele...
Határozottan emlékszem hogy én nem qrtam el az úszó házak csavarjait azóta meg csak a Taschner-nél járt. Az úszó tűnek se így kellene állnia. Azt hiszem veszek egy szinkron tesztert szétqrni én is tudom otthon magamnak ingyen.
Ablakosnak kb. egy délután 4 ablakot kicserélni - de hozzáértő baráttal házilag se sokkal több idő. De ha te 2x szerecc glettelni meg festeni, semmi közöm hozzá...
Méretre rendeltünk ablakot, köcsög. Csak tudod, a régi belső tokos redőnnyel volt, és be kellett építeni egy áthidalót, meg egy sor téglát fölé, és mivel az új ablak sokkal vékonyabb, mint a dupla szárnyas régi, ezért kívül is, belül is kellett hozzá igazítani a vakolatot, és akkor ugye glettelni, festeni is. Mindezt 8 db ablakon.
Teccet a magyarázat?
Aldiban most van akkus csavarozó 10-ért
Megvan rá a lè csak idő nem lesz rá. Jôvóre is jó lesz az. Nálunk mikor csinálták,nem volt nagy kupi.
Már miért kellene?
Csak ha valaki fillérbaszó módon nem megfelelő méretű ablakot rendel.
De persze majd ezt is megmagyarázod.
Ja, előbb a tető, hogy falazáskor ne ázzunk meg.
Homlokzatszigetelés nélkül elég sokáig el lehet lenni.
Mi is későbbre terveztük az ablakcserét, de apósom nyomására beláttuk, hogy még a beköltözés előtt legyen kész az is...pár helyen ablak méretet is változtatunk na az tényleg horror lett volna egy “kész” beltér esetén
A panelban viszont hipp hopp megvolt az ablakok cseréje kb fél nap alatt
Belső átalakítás... csak az a baj, hogy az ablak cseréjéhez eléggé szét kell majd verni megint tudom, végig csináltuk már. Ha nincs lé most az összes ablak cseréjére, én legalább az egyik helyiségben megcsinálnám (a legnagyobban) hogy aztán jövőre ide tudjatok bepakolni a többi részből - meg laknotok is kell majd valahol.
Igen. Szeptemberig be kell költöznünk,mert eladtunk mindenünket,és jön az új tulaj a lakásba. Konyhát muszály csinálni,mert nincs benne semmi,és főzni kell. A belső átalakítás meg mindenképp be akarjuk fejezni. Idénre elég lesz ez(benne a komplett központi fűtés gázkazánnal). Külső szigetelést tesommal csináljuk jövőre a nyílászáró csere után. I
Oszt hogyh előbb falak, konyha mint a szigetelés a tél előtt?
Mentem a kanyarokban mint a szél!
Vasárnap csinálok képeket,mert holnap mennek vissza Németországba az ex tulajok. Majd rakok fel,de még elég gázos állapotok vannak. Szeptemberre kész kell legyen,mert költöznünk kell.
Találtál csiszoló papírt?
Csinálj sok képet - jó lesz majd visszanézni, ha kész... meg akár mutathatnál is...
Nincs majrécsík
Két év lesz mire elkészülünk vele. Idén csak a belső munkálatok(gáz központi rendszer kiépítése,konyhabútor legyártatása,beszerelése,és a belső burkolatok lerakása,két fal kibontása)
Jövőre nyílászáró csere,külső szigetelés. Ennyi kb
Ma háztulajdonosok lettünk. Kifizettük a házikónkat.
Voltam robogni! Hazafelé elkapott egy zivatar Magyarszéknél. De semmi gáz,póló volt csak rajtam meg rövid gatya. Mire hazaértem simán megszáradtam.
Óó édesapám első motor típusa, még anyum is hajtotta, bakancslistás dolog
Nem akarok okoskodni, csak vicc volt, természetesen úgy kell csinálni, ahogy te a legjobbnak gondolod
Ha meg most mész, a +600-ból megcsinálja helyetted más.