Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A fogyi lemaradt.
Odafelé 6,21L, visszafelé (Nagykanizsánál tankoltam 1190km után mert nem voltam biztos benne hogy beleférünk hazáig) 6,24L lett. (induláskor itt az ENVI-nél tankoltam, tehát ugyanazzal a naftával mentünk és végig ment a klíma)
A határon az M7-esen alapjáraton araszoltunk több mint fél órát mire átkelhettünk. (odafelé pár perc volt)
Ez az én öreg dízelem kipufogója... koromszűrős (DPF) és azzal se volt gond az elmúlt 11 évben... bár már csak 40 ekm életteartamot mutat (számol vissza)
Az öreg 50+ embereknek való
Suzuki a világ 1ik legjobb motorja. Mondjuk ezért veszek szar bmw-t én is
Faszom mentem 168km/14,4L telenyomtam ma mentem 300at és félig se fogyott le kb 15 ment el
pontosabban azt mondta, hogy száraz volt az mz kipufogó vége
Apám azt mesélte, hogy neki anno az mz kipufogója se volt kormos
azt majd megnézem, hogy a 21-es kipufogója milyen
Nem mondod,hogy a BMW D benzines?
Persze 200 felett minden kiég.
Igen, ez is iskolapéldája a környezetszennyező nyugati mételynek
Tegnap megnéztem az utat a gps logban. Oda 670 km volt, értelem szerűen vissza is. (bár hazafelé egyszer lejöttünk a pályáról és bementünk Nagykanizsára éttermet keresni)
Oda fél 9-kor indultunk és egy megállóval (női wc a határ után kb. 50km-rel) délután fél 4-re értünk oda. A tempó gps 120-140 volt végig. (a horvát rendőrök előszeretettel állnak be a 3 lábúval a pályán a két belső korlát közé és filmezik a mezőnyt, még az esőben sem zavartatták magukat)
https://www.google.com/maps/di...!4m9!4m8!1m0!1m5!1m1!1s0x1334d7812a7d8681:0x9e0426e5b78074ab!2m2!1d15.7409327!2d43.757929!3e0
Visszafelé 10:00-ás indulással 18:10 körül értünk haza. Nagykanizsától Szfehérvárig remélem tegnap délután a (lányokat kivéve) nem mértek sehol mert (egy tetőboxos Avensis d4d-vel karöltve) leporoltuk a turbinalapátokat. (sanyám ha ezt láttad volna)
...de mindenképp egy retkes, kormoló dízelt!
Ha végleg nem tudsz dönteni vegyél egy autót, onnan lehet megkülönböztetni a többi négykerekű közlekedés eszköztől, hogy merci jel van rajtuk
Közben megnéztem mapsen... az autópálya. Láttuk is, mikor oda kirándultunk Vinodolskiból
József, meséljen, képekkel, merre járt, mit csinált? Lehet a privbe is, ha úgy érzed, mást nem érdekel
Nem.
Ugyan, nem parázz már ezen. Nem tucc olyat venni, aminek garantáltan nem lesz semmi baja... vehetsz drága, megbízható japánt, és szopsz nagyot, vagy veszel egy lerohadt franciát, aztán semmi baja sem lesz...
10 éves autók, amik min. 5x kerülték meg a földet, ez ilyen, szerencsejáték. Vegyél annyiért, hogy maradjon a javításra, ha kell, ennyit tehetsz.

Sanya, ne paráztasd már szegény Arnit - a Passat az egyik legstrapabíróbb autó, csak a környezetemben 3 van, ami túl van 400 ezren. Kell-e javítani őket? igen, néha.
Ez a viadukt (vagy mi ez) hol van? ez megy át Krk-re?
Hát amit szeretnél. Sose kérdezd meg senkitől.
Moto Guzzi Stelvio BMW konkurencia lehet? Ducati se rossz. László BMW-je is milyen jól néz ki gyári dobozokkal...
Szóval mèg mindig nem tudom mit vegyek.
Köszönöm a segítséget
Áááá........olyat ne vegyél....nagy sz&rok ezek.
Szerintem minél többet kutakodsz, annál nagyobb lesz a kérdőjel hibátlan , tökéletes szerintem nincs
Nem a 170 lovas a problémás?Aminek 2 bütyköstengelye van?
Bakker,már nem tudom mit vegyek.Mindig hallok valami rosszat bármit kinézek magamnak.