Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez kimaradt:
az enyém átment
Első fékje volt ÓVális , mint az a szoba ahol Mónika Lúinszki dolgozott.
Nem az enyém, de úgy éltem meg, mintha az enyém lenne
Friss szerzeménye a tulajnak, 150 volt az ára, egy 74-es P10H.

Igen ott, előzetes felmérésnek könyvelték el, és szeretettel várják vissza legközelebb szabályozott fékdobbal.
Lehet, hogy holnap már megy megint,mert van neki több Pannoniája, átpattinthatja egy másik kerekét :)
Otthon leszek elvileg. (holnap délelőtt indulunk haza)
Hű de szép kocsi!
Sztem a fékpad.
De ugye nema Tiéd bukott meg?

Ez Rolandéknál volt? Mert ott az volt a rend,ha megbukott volna a gép,akkor összetépték a papírt és nem buktad a vizsgadíjat.
mi volt a gond?
Mai szomorú statisztika: a délelőtt műszakizott Pannóniák 50%-a megbukott :(
Akkor jó
Ez szép autó. Képről jónak is tűnik.
Dem a terep miatt szeretném hanem mert sok hely van benne 7 személyes nagy és mert tetszik.
De nem tudom jobb e mint egy focvágen?
de szép kocsi
hu ez nagyon puccos otó. esetleg egy új pajero az terepképesebb. Pajeroról legendákat szültek.
Sziasztok.
Vennék egy mitsubishi outlandert 2 litered motorral 2007 es kiadást.200000 kilométer körülieket találtam ha valodi a km állas.
Tud valaki segiteni abban,hogy van e tipushibája és drága e a fenntertása?
suzira 15e fizetek 17ről indult yamahára 3000 B6-ba vicc
Mint a viccben: "20 éve egy Golf II és 70 ezres havi fizu volt az álmom! Mára mindkettő teljesült!"
Amikor 2003 körül megvettem a golfot (1,6 td, ‘84) akkor negyed évre 20 e volt a biztosítása. Na az akkor nagyon fájt. Kb hetvenet kerestem akkoriban a munkahelyemen.
... én meg év végén szándékozom cserélni a BMW-t - lehet, Volvóra (elmúltam 50) Csak az a baj, hogy ami nekem tetszik, az az asszonybnak nem, és fordítva. Ami mind2nek tetszik, az meg qrvadrága.
Szombaton te már mennyire vagy életképes
Elengedtem a volvot, azt mondják az 50+os autó én meg nem vagyok 50 közelébe se. Így marad egy jó kis 3as e36-46 kombi. Ismerős van alkatrész van szerelő van bmw vonalon egy pár. Csatlakozok Lacihoz meg Csövihez