Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Problémás gép.
A hengerfej 2x volt leszedve,mert olajfolyás a henger és a hengerfej közül.. Gépmúhely sikolás,akkor már felújítás,és mégsem jó. Tőcsavar készlet 36 ezer mert nyúlós csavar(nyomatékra húzás után+90 fok)
...de ha ezt előre tudja az ember, akkor kb. 15 ezer a tengely csere... aztán újabb 150 ekm-ig jó. Persze, ha megvárja, amíg elmegy az olajnyomás, és hajt tovább, akkor valóban beszóltak
Kurva telefon
Beszopta
Beszopta
Beszóltak
Ezzel vigyázz! Ha 2,0 Diesel akkor egy időzített bomba. Olajszivattyù meghajtòtengely szar megoldás,csapágyak lesz idő előtt. Barátom beszóltak. Vásárlás után 350 ezer a javîtás.
Ezzel vigyázz! Ha 2,0 Diesel akkor egy időzített bomba. Olajszivattyù meghajtòtengely szar megoldás,csapágyak lesz idő előtt. Barátom beszóltak. Vásárlás után 350 ezer a javîtás.
Sziasztok.
Tegnap elmentem megnézni 4 darab Mitsubishi outlandert.Kiábránditó volt,hogy mind rohadt rozsdás volt.Nem akartam elhinni,hogy 2007 2008 as auto ennyire eltud rohadni.Arra a döntésre jutottam,hogy csak egy német autot veszek
Holnap megyek megnézni ezt.
https://www.autovit.ro/anunt/v...
2014-ben voltunk együtt.
Nagyon jó volt minden most is, egy vihar volt de az is éjjel. Gondolkodunk rajta hogy kibérelünk egy vízibicajt (70 Kn/óra) és küldünk vele egy kört az öbölben, de aztán ezt megfontolt felnőtt módjára inkább Pelinkovacba fektettük.
Jövőre már lehet hogy mi is gazdag hajósnak számíthatunk, ugyanis tervezem venni valami jobb fajta felfújhatós gumikajakot.
László!

http://onroad.hu/2018/07/20/kutya-motorozas-es-tettenerheto-boldogsag/
Nem hideg teljesen jó a víz. Vinodolskiban valamikor ősszel voltunk ha jól emlékszem hideg volt az idő is... Meg az ott valami bermuda háromszög mindig fúj a szél
Nem hideg a víz? Emléxel, Vinodolskiban milyen qrva hideg volt? Tavaly Raguzában jó volt... meg most a szlovén parton is.
Üdvözlet és egy szép gép Cirkvenciából. Ez nagyon jó hely ide el kéne jönni ~500 km ez van a legközelebb.
Húúú, mekkora ananász! Az az étterem jópofa, még sosem próbáltuk, az a gazdag hajósoknak van Jó lenne már elmennem Tribunj-ba - akkor voltam utoljára, mikor 1ütt ottvoltunk (3éve? 4?)
Beszippant a robogós életforma Azt mondta a pannonias fickó, hogy nem fogja felújítani ezt így fogja használni. Van neki még két Pannóniája- egyik oldalkocsis-, meg 3 jawaja.
Köszöni.
Üdvözlöm a drága hölgyet
Ma, hogy megadjuk a módját és urizáljunk kicsit, ezért a Rózsaszín Tőkesúlyban ebédeltünk mindenféle tengeri izéket . Itt egy egészségesebb berúgás felérne a gazdasági öngyilkossággal. (nem hinném hogy törzsvendégek leszünk)
oksi akkor még holnap egyeztetünk délután este
Megszerettük. Abszolút praktikus,két személlyel is rendesen használható,megbízható,olcsón fentartható és nem utolsó sorban nagyon szerethető bulis jármű.
Veszélyes ez a nagyobb robesz-téma!
Jó éjt!

Mindjárt kelek. (2.50-kor)
Akkor korrektek. Gondoltam hogy nem a tiéd.

Az ára viszont nem rossz. 150-ért már nem nagyon van papíros.

A Majánkba holnap megint tankolnom kell,sokat használjuk. Nagyon praktikus szerethető szerzemény. Stabil tagjává vált rövid időn belül az otthoni gépparknak.