Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tegnap fagyizás közben kockás ing, kockás térdgatya és a zokni-szandi kombó volt rajtam, mégis tök normálisan elbeszélgettünk.
Úúú alföldi papucs mezítláb..ááá. Gyerekkoromba volt egy csajnak alföldi papucsa aki idősebb volt, bőven golyóérett, feszes, formás, de amint ránéztem az erősen használt alföldi papucsára..minden ihlet elszállt.
A szandi elég gáz, zoknival meg letöltendőt adnék érte 10 éve, mikor még állandóan a PC nagykerekbe jártam, ott csak ilyen volt: kockás ing kívül, halász gatya, szandi, általában a barna tónusaiban, ez volt az infós standard
Én alföldi papucsban nyomom persze csak mezítláb

Mikor elváltunk, megindultam, Dfvár -Paks között utolértem egy fehér furgont, előtte ment valami fekete személy, 90 körül mentek. Forgalom semmi, gondoltam, ezt elfűzöm lendületből. Kerülöm (120-125 kb) húzok be elé, erre a lézerelhárító pajzs kiabál, hogy Fáma 3.... óbasszameg, nem, tudtam visszalassítani, mivel épp visszatértem eléjük, nem lehet befékezni. Na, blokkoltam 4-5 mp-ig, mire le tudtam menni 90-re. Látom ám, hogy a fekete egy A Merci, abból lőttek meg Na mindegy, jógyerekként mentem előtte 90-92-vel, ellépni ugye nem lehetett, mert mérni tud. Mentünk így pár km-t, aztán odaértünk Paks előtt az útlezáráshoz, lámpa piros, megállok, Merci mögém, furgon őmögé.
Látom, száll ki, teszi fel a fehér tányérsapkát - gondoltam, itt van vége a dalnak Erre látom, nem felém indul, hanem hátra, a furgonhoz Közben ződ lett, húztam is el.
Aztán majd meglátjuk, jön-e a közig, vagy sikerült blokkolni.
Tanaka bácsi most muscular pózt mutat be Istenem, ha csak a 3/4-ét megélem a korának már jól fogok járni.
A papucs azért más tészta A szandi kapcsán a lányos dolog mellett talán az sem vonz, hogy igazából a férfi szandált szerintem a könnyű, szellős viselet miatt találhatták ki, és a mai cipőfelsőrészek ezt simán hozzák. Faludy volt ha jól emlékszem aki soha nem hordott zoknit életében, mert egy orvos haverja ezt tanácsolta neki a lába egészségéért, de azért megnéztem volna mit szól a lába egy Dubrovniki várfalhoz +35-ben bőr makkos cipőben, akkor inkább már egy papucs. Én a zárt félcipőre, vagy motoron természetesen a bakancsra esküszöm. Volt olyan ismerős, aki a divatos könnyített bakancsot vette "túrára" de amikor az első száradék beleakadt a goretex membrános szövetbe, majdnm átbökve azt, akkor elgondolkodott, hogy jó dolog a szellőzés, de a bőrt azért a száraz gaz nemigen böki át
Így nem illik?
Akkor gondolom papucsot sem hordasz. (mondjuk én épp most túraszandit vettem, de mivel kidörzsölné a bőröm így kell hozzá a bokazokni)
Egyébként létezik olyan nézet hogy szandálhoz nem "illik" (ami eleve egy f&szság) zokni, de az a hosszú szárú zoknira igaz.
Szandi alapból gáz, kivéve talán a túra szandál talán, de azt sem tudom elképzelni férfi lábán. Lehet kényelmes, meg praktikus, de rám oviban sem tudták rámerőszakolni, pedig akkor még talán nagyobb divatja volt a szandálnak, mert már akkor is csajosnak tartottam és most sincs ez másként.
Üdv srácok,Gyuszkó meg Talpinca megjött Sirokra.Gyűlik már a nép,a crosszosok kenik itt hátul erősen.
A zokni szandival miért baj?
meg a guminő..az alkoholmentes sör.. meg a nylon zokni szandállal
És a drogok is kimaradtak a jó kis spuri meg a koko
Mindig a jót akarják tiltani, Ne igyál...Ne csajozz...Ne vegyél dízelt..
Ez csak számodra érthetetlen - a világkormányok és a szabadkőműves rendek döntöttek róla.
Igazad van tényleg jobb a dízel. Érthetetlen miért akarják betiltani.
Mi nem?
6 litert (se) eszik
télleg 60 LE+
és volt kép a csövimről a napokban
Biztos hogy nem.
Az enyém is ilyen tiszta, csak nem 8 litert eszik, hanem 6-ot, és 60 lóval erősebb Dízel forever
A legolcsóbb Densó is ugyan úgy szikrázik, csak az 1800 Ft. 20 ekm-et biztos kibír, az neked 10 év
Na lefényképeztem én is. 21 éves E36 1.6i stabil városi használat talán akkor volt utoljára autópályán amikor Erdélyben voltunk 2016-ban. Hát ezért kell betiltani a dizeleket ha még valakinek nem lenne teljesen világos.
Az jó buli. 8000Ft/db
Próbálok gyertyát cserélni.
Jól felszerelt a verda.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/citroen/c5/citroen_c5_1_6_hdi_fap_sx_pdc_vhorog_digitklima_tempomat-13180409
Nem is kevesen