Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aha minden jel nélkül se füst de még csak picike se olaj nem folyik sehol
Egyszerűen megeszi. Próbálj sűrűbb olajra váltani ha tudsz szerintem.
Suzuki?
Valaki mondja már meg hova tűnik el 1,5l olaj 5500km alatt. nem füstöl nem folyik sehol
Amikor a ferrari szerelőket ismét lenyomod Nem tudják 1 kurva triumphon hogy kell a világítást megjavítani.
Én ezt láttam benne
Nem lehet elég korán kezdeni. Veterán BMW-je lesz én már látom.
Hehe, Dávidka életében először ült motoron! :) Asszonypajtit meg elvittem végre a csajmotorral motorozni és csudaszép volt a naplemente.
És azért elmehetnek a fenébe, hogy a kutya olaszok olyan csecse idomot aggattak a motorra, csak az vigasztal, hogy még a 98%-ban megegyező technikát is el tudták kúrni. :D
Felmegyek érted robogóval,és vissza is viszlek.
Meddig leszel itt? Holnap délután,este felé megmutatom ha kíváncsi vagy rá.
Szia!

47 van kiírva,de abból kettő van. Most van átszámozás alatt.

Ma csak a villanyszerelő,és az asztalos volt kint,de estefelé jöttek. A nagy meló jövő hét pénteken kezdődik. Jön a Tesóm három munkatársával,két köműves,egy gipszkartonos,és egy segéd. Kb akkor jön a gáz-központi fűtés szerelő is,és a villanyszerelő.
miről beszélsz? én úgy látom szép az idő
Sanya, voltam tegnap az utcátokban, de nem emlékeztem, hány szám - meg nem láttam ott senkit dolgozni. Én épp festek, villanyt szerelek a Jurisicsban.
Gyulám látom neked sem kegyelmez az idő.
Van néhány kép,sajna nincs térerő,ezek 12 perc alatt memtek fel.
efelől biztosíthatlak, még ha megtévesztően ladyboy kinézeted is lenne, a rágerjedés részemről kizárt Semmi bajom az alföldi papuccsal, egyszerűen engem nem vonzott be. Volt ami bevonzott, trapper, tiki-taki, szimattatyó, surranó, de ez valahogy kimaradt.
Meg mostanában már néha egy dobozos HD cruiseren is elgondolkodom....
Barna (csajos, Decathlonos) túraszandi fekete bokazoknival. (a zokni színe passzolt a Hexagonéhoz)
80' előtti usa járművek....kérem pontosítani!
Mert nem az ízlésed miatt szeretlek meglett nagymellű csajok, usák járművek, hosszú KV... - meg aztán nem is néztem, mi van a lábadon
Most megkönnyebbültem... nem szeretném, ha rámgerjednél, mikor meglácc 80-as években mindenki ezt hordta, nekem van még most is egy pár (kb. 10 éves, akkor nagyon nehezen találta, mostanára meg szinte lehetetlen eredetit)
Ja, és igen, minél kopottabb volt, annál menőbb - derhát egy gyerek ezt honnan tudná?
Pontosan. (de ha így érzi benne jól magát, akkor ez a legtökéletesebb viselet)