Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már azok vagyunk.
A fele cikk beleégett az agyamba
Mi másra Sanyikám? A főfékhengerrel működtetett főfékhengert működtető féknyeregre?
Kurva jók ezek a kis motorkák és bár biztos kissé gatya a futómű, egy 1.1-esnek már rendes hangja van és az anno nem túl merész forma sem lett bénán idejét múlt az idők során. Nekem kéne... ha nagyon nem jön össze lé jövőre egy ilyen nevetséges 2-300-ra van a csajmotortól bár 7-800-tól harley-n kívül minden izgalmas van!
Az árára gondolsz?
Márkatársak leszünk?
Nekem valamelyik 91-92-es playboyban az a fehér exup a cikkel együtt
Azt hiszem kevés olyan motor van, aminek az első megpillantása örökre az agyamba égett.
A 900 rr benne van az biztos. Mamámékhoz mentem a 33-as helyi járattal. A frissen megvett autó-motort lapozgattam és akkor megláttam
1992... mintha tegnap lett volna
Indulhatunk érte...
üdv. yamaha fzr 1000 , 87-88 évj.-hoz a képeken látható alkatrészek egyben eladók kizárólag személyes átvétellel. az olajpumpa már elkelt !! ár 45000 ft pestmegye -gödöllő 06 30 hat-hét-négy-675-9
Aztaa
Ej de szép. És még a hátsó sárvédője is hosszú...
Szóljál megyek veled.
https://www.mototrader.ch/prev...
Határozottan tetszik.
Szintén zenész szerintem, ennek tuti adó oldala lehet, kivonatják, hogy ne adózzanak, vagy ha kiviszik külföldre pl., ki tudja?? Az 100% ezek nem értékesítésen bennragadt motorok
Oké, de akkor ott divat hogy a gyártás után 4-5 évvel kerül először forgalomba a vas?
Lehet kivonták a forgalomból egy időre és 93-ban helyezték csak ismét forgalomba.
Nekem azt mondta a veterán vizsgáztató, hogy a külföldről behozott járműveknél kell évjárat igazolás mert ott sokszor nem a gyártási évet írják be hanem az első forgalomba helyezést.