Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

. .
Szóval a pisztoly,megint elírtam
Sanyikám,hát mi vagyok én,drogbáró?Örülök hogy ezt ki tudom cserélni.
Ezek sosem fogják eladni. Simán elfogadnék egy Nc 700-at,de az nekem drága holmi.
Nálam most ez az ügyeletes kapuőr,a golyósok kofferben M-zárolva!
Illetva a posztoly még elérhető a szekrényben.
És adok még hozzá egy Puch női kerékpárt is.
De ha gondolod akkor 360-ban érdekel.
Mi az hogy nem az a kategória? Ez is egy 954 mint a többi, amiből a legolcsóbb jelenleg 950-ért van fent. Azok szerinted mennyivel jobbak mint a tiéd? (semmivel)
Én úgy feltenném 1M-ért mint a szél, aztán vehetnél NC750-et.
https://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/cbr_900_rr/honda_cbr_900_rr_954rr-16058819
https://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/cbr_900_rr/honda_cbr_900_rr_954rr-16123020
Már a kollégáknál van, meglátják hogy hogy reagál az alupálcára. Ha nem jól, akkor rendelnem kell egyet. Egész olcsó, ahhoz képest amire számítottam. (az egész qrva íbéjen nincs bontott első konzol, hátsó az van dögivel pár euróért)
Toltam ki hátrafelé a garázsból hogy megyek dolgozni, közvetlen közel állt mellette (a bal oldalán) a robogó. Mikor az ajtó vonalába ért a hátulja, pont a hátam mögött volt a robesz. Mivel nem tudtam tőle hátrébb lépni (mint amikor a falnak háttal állsz és csak egy kicsit szeretnél még hátrébb lépni) ez picit megbillent jobbra (a 300+ kiló) megtartani nem tudtam csak finoman leengedni a jobb oldalára.
Hallottam egy diszkrét kattanást (ahogy felhajlott a rugó ellenében a lábtartó és a konzolon felütközött ~45 fokban) és ennyi. Felállítottam, más baja nem lett. (kéne rá bukócső vagy gomba oldalra, de eddig még nem tudtam rászánni magam hogy csináljak rá)
Nem néztem,de az enyém nem az a kategória. Eldőlt a motor? Remélem más baja nem lett.
Ábrus nem varratod meg inkább?
Tulajdonképp olcsón megúsztad.
Úb+, mi lett? Eldőlt? Vagy magadra borítottad?
Engem is utolért a nyavalya. Nejem most szólt hogy nem jó a vasaló.
A többi meg tegnapelőtti.
"Kb annyit ér a motorom."
Sanyám nézted te mostanában a 954-es árfolyamát? (ezek szerint nem)
Én. Túl jó ez ilyen pórnépnek - akik nem tisztelik a logót!
Egyébként meg a hagyományos telót jóval olcsóbb gyártani, mint ilyen karos-gömbcsuklós izét...
Ez az ár még egy új motorhoz is nevetséges lenne, kb. az árának 10%-a, két egyszerű alkatrészért...
Az.
Úgy elerjedt mint a koronavírus, lassan már nem is látni az utcán hagyományos teleszkópos motort, mivel szinte minden gyártó átállt erre az utóbbi 30 évben. Érdekes módon a bmw mostanában meg a legpengébb gépein (S1000RR, S1000XR, R1200/1250RS) elspórolja ezt a technikai bravúrt és beéri a régi elavult hagyományos teleszkópos futóművel.
Ki érti ezt?
Reszkessetek! képzem magam válságos, világjárványos időkben jól jöhet még ez a tudás
Nem párban kell cserélni a szárakat? Én azt hittem úgy kell. Az 360000ft lenne.. Kb annyit ér a motorom.
Készül a tetőbár?Megyünk bulizni? .
Igen lapos tetős korlát oszlopok azok.
Nekem ég egy tizessel több.Sanyám,kellett nekünk ilyen drága vasat venni?