Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kvíz műsor. Szerintem erre se tudná a helyes választ...
A nyilatkozataiból látszik, hogy nem okos, tök mindegy milyen volt a bizonyítványa. Ha csönben maradtál volna okosabb lettél volna szokták volt mondani. Persze ez sokmindenkire igaz itt is vannak ilyen emberek. A politikusoknak okosnak kell lenni mert egy országot irányítanak. És ezt úgy, hogy az állampolgároknak minél jobb legyen. Jelenleg ez a tendencia mutatkozik.
"álszent és még a látszatra sem ad... " Így már értem, hogy miért nem túl okos.
De ilyen tulajdonsággokkal rendelkező emberek kis országunk határain belül is vannak.
Csak ők nem színészek, hanem politikusok és nagyobb hatással vannak az életünkre...
Mert 353 ezer dolláros vacsorát rendez Hillary Clintonnak és arról beszél a vacsorán, hogy tenni kell a pénz politikai hatalma ellen? Mert Szaúd-Arábiát hozza fel példának a menekültek befogadására, ahol 3 millió ember befogadására alkalmas légkondis sátorpark lett felállítva...de konkrétan egyetlen menekültet se fogadtak be? Mert az agysebész emberi jogi aktivista feleségével a menekültek befogadásáról beszél mindenhol, de a 3 európai milliós értékű villájában nincs hely még egy menekültnek sem, még mutatóban sem, konkrétan még annyi időre sem fogadott be menekültet soha mint Fletó?
Clúni nem a legélesebb kés a fiókban, álszent és még a látszatra sem ad...
Láttad valami kvízműsorban? Vagy valamelyik iskolai bizonyítványát láttad, amiből arra következtetsz, hogy nem okos?
ez qrvajó
A kávés reklámban egész ügyes ... más most nem jut eszembe tőle..
így van, én is ezt mondom egy két kartársnak, ne játszd már meg magad...és ők tényleg nem is okosak
Na jo de clooney szinesznek is csak eros kozepes.
Hát igen. Ha valaki jó szinész nem jelenti azt, hogy okos is.
Clúni már nem PC sokszor..
Hát ha már kapszula, a Nespresso a legjobb...vannak Nespresso kompatibilis manufaktúrás kapszulák is, 250-300 Ft körüli áron, a Ft/kg értéket inkább ki se számolom
Dehatazt a clooney reklamozza.
Jó bizony többx kipróbáltam, és még megfizethető. A srác hobbistaként kezdte árulgatni a pörköléseit jónéhány éve, aztán annyian keresték, hogy már vállalkozásban nyomja. Ismerem személyesen, láttam a pörkölő gépét is, még mindig fanatikus, és nem enged a színvonalból.
Nyilván azért nem olcsó, de teszkóban is lehet kávéra ennyit költeni (Davidoff, Lavazza, stb) és azoknál bizonyosan jobb.

Diszkréten nevetgélek, mikor a kapszulást emlegetik... na annál nagyobb lehúzás nincs is... 5 g őrlemény van benne 100-150 Ft-ért, ami ugye 20-30 000 Ft/kg A legolcsóbb kapszula is 80 Ft, ami Csibó minőség 16 000 Ft/kg áron
Az biztos, hogy nem azért csinálja csak, hogy mindenki finom kávét igyon, de mindig van egy-egy jó desszert náluk, van új kávé recept, egyszóval van újdonság ereje és nemigen drágább mint máshol egy presszó kávé.
Sajna erre felénk, kis falunkban kávé néven sok mindent kapsz éttermekben, kávézókban de kivétel nélkül szinte mind pocsék...ihatatlan savanyú segafredok, bravos-ok tömkelege, talán egy helyen van olyan kávé, ahova meg mernélek hívni téged, mint kávéfant.
Olaszoknál tényleg más az élményfaktor. Talán írtam már Fonyódon is van egy hely, ahol nekem nagyon finom a kávé, a polgi étterme a padlás nevű hely.
Jó amit linkeltél.
Kávéztam már Tomi boltjaiban, sok különlegesség van, amit otthon nem csinálsz meg (pl. kell bele 2 csepp Angostura bitter, azért nem fogsz venni vagy kinyitni egy üveget) de az zavar, hogy ott nagyon pénz-szagú minden - aztán bármelyik olasz benzinkúton, ahol 20 éves E61 fejes géppel főznek, jobb kávét kapsz...
Frei dohány kávé szokott otthon lenni - 5 grammot hozzá teszel 13 g Pellinihez, és máris nagyon jó dohány kávéd lesz - jobb, mintha tisztán a Frei-t főzöd ki...
meg hát a 12 dekás Frei már 2 rugó felett van (az 16 000/kg) és hát annyira nem nagy szám... szóval menjen Tomika a faxomba ennyiért már neves olasz manufaktúráktól is kapsz kávét, vagy itthon jónevű házi pörkölőktől még a feléért is.
http://www.pallyotzcoffee.hu/
Nem baj, külföldi motoros túrára úgyis élményekért megyünk! így legalább nem lesz kidobott pénz!
Bebasznak a migrik koze a hamis papirral, ok meg gaborzsazsának neznek es lesz szaraz zsanett.
Nekem bejönnek a Frei-es kávék, de csak náluk, mert otthon nincs hozzá megfelelő technika, meg kicsit szkeptikus vagyok, hogy valóban az van-e eladva csomagban, mint amit kiraknak nekem csészében. Amit kaptál az például nekem nagyon ízlett, meg amit szeretek az Arab, a Beduin meg az Örmény narancs kávé, ami vicc kategória volt nekem az meg a Licsi-Pucci bráá mentségemre legyen mondva csak a kíváncsiság vezetett. Ittam náluk hidegen csepegtetett kávét is, a nevére már nem emlékszem, annak az íze megint zseniális volt. Kíváncsi vagyok a tapasztalatodra a Mantaro-ról.
Az a legkönnyebben megoldható része...
Veszünk endurót megyünk a zöld határon.
Ha akarsz menni jovore kulfolre kelleni fog.
Ne legyetek ilyen csúnya oltás ellenesek! Tessék csak szépen menni beoltatni, hogy eltűnjön a vírus! Szegény Pfízer kikísérletezte ezt a vírust, elterjesztette, most kijön az oltóanyaggal, tessék szépen elhasználni, hogy ne dolgozzanak hiába
Nálam más a helyzet. Én nem félek az oltás mellékhatásától - engem egyszerűen nem érdekel. Megkaptam gyerekként a BCG-t, azóta semmit... és megvoltam eddig is. Sosem lovagoltam a divat hullámain Ráérek majd akkor oltatni, ha kötelező lesz
Szerintem én nem fogom beoltatni magamat. Én úgy gondolom kicsit túl van hisztizve ez a vírus félelem. Az influenza oltástól is többen rosszul vannak, de a többségnek semmi baja és védettséget ad, viszont én meg oltás nélkül sem szoktam influenzás lenni.
Úgy gondolom, ha a hozzáértő kilincsorrú pénzügyi szakemberek nem hagynák jóvá és nem tartanák biztonságosnak, nem az egészségügyi dolgozóknak adnák be először akik pont a mi megmentésünkön dolgoznak.