Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezek szerint jól vagy, csak a telefonod veszett el.
A legboldogabb új évet nektek is, és sokat tudd tépni a bajszát az új évben is a fehérneműs szörnyetegnek
Boldogabb új évet nektek Gabesz, na meg mindenkinek!
Így van az orosz minőségi primőr gyümölcs.....hm, vakcina.
Én biztos nem oltatom be magam.
Igazából az kibaszás, mert addig megy a rettegés - egy könnyű gyors lefolyás a legszerencsésebb. Védettséget is ad valameddig, meg a para faktor is csökken az emberben
Ha oltattok, akkor az orosszal. Magyarázni, bizonygatni, győzködni hogy miért, na azt nem fogok. Aki ismer, majd eldönti, hisz-e nekem, vagy nem aki meg nem ismer, az nem is érdekel, hogy elhiszi-e
Boldog Új Évet kívánunk mindenkinek.
Vírusmentes Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!
BÚÉK mindenkinek, sok egészséget és szófogadó feleséget mindenkinek
Én is szeretnék mindenkinek boldogabb új évet kívánni a mostaninál.
Egyben érdeklődnék Rebellson úr hogyléte felől, ugyanis telefonon már elég régóta nem elérhető. (Papa , remélem nem vagy lélegeztető gépen!)
Boldog új évet kívánok mindenkinek !
Azaz. Reméljük hogy nem hiába.
Hát a feltőkésítést már el is kezdték...
Igen ez pontosan így van. Sokan azt gondolják, hogy az EU valami karitatív szervezet és ingyen pénzt ad szegény országoknak. Pedig csak arra kellene megkeresni a választ, hogy miért is volt jó az EU-nak, hogy felvette Magyarországot, Romániát, Horvátországot stb. Üzlet az egész. Az EU-ból már rég ki kellett volna lépni azaz be se kellett volna. Nyilván most sokkal rosszabb lenne a helyzet itthon. Sajnos már nem lehet kilépni azaz nagyon nehéz egyre nehezebb. Németország nem hagyná mivel az összes autógyára itt van nálunk. Nekünk se lenne jó mert a GDP több mint ötven százalékát az autógyártás adja. Világon a legnagyobb biznisz az autógyártás. Igazán az lenne jó ha saját autógyárunk lenne de jelenleg nincs olyan gazdag ember aki azt finanszírozni tudná. Állami autógyár meg ugye nem lehet. Mesterségesen kell feltőkésíteni valakit aki 10-20 éven keresztül finanszírozni tudná a deficitet közben pedig a fejlesztést. Sajnos olyan nagy előnyben vannak a tradícionális autógyártók, hogy azt szinte lehetetlen behozni. Addig marad az, hogy dolgozunk Németországnak. A politika pedig ott dől el, hogy mit beszél telefonon Orbán Viktor és Angela Merkel. Nem véletlenül engedtek Magyarországnak. Ami Brüsszelben történik az pedig a bohóckodás. Nem lesz itt hetes cikkely meg kizárás a néppártbó kizárás az EU-ból, vicc. Lényegében Orbán Viktor azt csinál Brüsszelben amit akar és nagyon helyesen ezt ki is használja nem véletlenül röhög mindig amikor oda megy fél hátán elviszi az összes hülye libernyákot.
2600-as kvótát fogadtak el, ebből 12 igen tizenkettő migráns lett és a belügyminiszterük kijelentette, hogy nem fogadnak több menekültet... de van olyan ország ami nem vállalt és nem is basztatják emiatt...egy rohadt gittegylet az egész EU vezetés, és ha nem vagy észnél és csak bólogatsz mint viszkisferi bólogatókutyaként a kalaptartón, akkor megbasszák a nemzeted férfit, nőt egyaránt... Az EU az egy varázslat. Mivel gazdasági érdekközösség itt nehéz nélküle eredményesen kereskedni, de nem szabad elhinni amit sok libernyák benyal, hogy mennyire mi járunk jól az EU-val, egyrészt egyik vezető nemzete sem hülye, vagy nem tud számolni, hogy öntik ide a pénzt mert mondjuk szép ország vagyunk, ami történetesen igaz, és nem kapnak cserébe semmit. Nincs ingyen ebéd, amit elérünk abban mind benne van az alku, amit se te se én nem látunk, azt csak ők tudják. A vén náci csatakancának is olyat kellett ígérni mind lengyel, mind magyar részről amire rábólintott a nagy marha fejivel. Az idióta komcsik mikor egybesült a két náci állam a tartozásuk kapcsán rábólintott egy olyan nevetséges összegre, ami gomboknak sem lehet nevezni - gondolom ment a pártkasszába - és a nácik részéről a dolog letudva...ja így lehet fejlődni ha nem fizeted ki a tartozásod senkinek
A cseheknél van asszem...
Az én meggyőződésem az, hogy ez az eu már nem az az eu, amiben érdemes tag lenni. Mert egy közösséghez érdemes tartozni, de van olyan is, amihez nem. Pénzügyileg jónak tűnik, de akinek a pénz az istene, az általában meg is szpja, mert azt a pénzt NEM adják ingyen.
Ez több mint érdekes és rávilágít a nyugati "csodák" lényegére. A csehek, szlovákok, szlovének...egyik sem fogad be migránst, de valahogy az alkupozícióik emiatt nem gyengültek, nem szorultak védekezésre...Teljes mértékben meg vagyok győződve arról, hogy az EU-ban még a tisztességes játék látszatára sem adnak, ezért gáz, ha magyarok kint a saját hazájuk ellen beszélnek.
Nem tudom a Kádár korszak, hogy jutott eszedbe arrol volt szó, hogy az utóbbi 10-15 évben indult fejlődésnek az ország, élnek jobban az emberek.
A Kádár korszak teljesen más rendszer volt nem sokkal korábban ért véget a 2. VH tehát szükségszerű és látványos volt a fejlődés nyilván. Amúgy én szerettem akkor élni visszamennék oda de újra nem kéne. Szerintem a legjobb élet a világon a 80-as években volt az volt a legjobb korszak.
Nézd a fagyi árát akkor.
Ott már láthatsz különbséget.
Ebben a fogyasztói társadalomban sok minden hasonlóan elértéktelenedik. És ez nem mindig a vásárlóerő növekedését mutatja. Egy plazma, vagy lcd tv , 2000 köenyékén akár millión felül volt. Azért sokat kellet gürcölni. Ma van olyan tv szoláltató amelyik ajándékba ad egyet, a szerződés mellé. De így van a mobilokkal is, amit szinte már mindenki meg tud venni, mert van már 1ft-ért is... Szinte már minden gyors elavulásra, elértéktelenedésre van szánva.