Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megettük volna őket vacsorára. Csak előbb jól meg kell mosni mindegyiket.
.
Szerencsések voltunk mikor az olaszoknál jártunk, hogy nem ért minket semmilyen atrocitás.
https://biztonsagpiac.hu/olasz...
Hát, ha ILYEN jól keresnék nekem is kicsi lenne a világ!
Persze, hogyne tudnám! Aztán meg Vicusé az egész franciaágy, mert te meg lent alszol a bmw-vel a garázsban.
Engem érdekel. És a tartózkodási helyemet sem kell figyelembe vennetek, Mo nem túl nagy. Elmegyek bárhová
Józsikám! Az én gépem nem újszerű,hanem egy öreg,használt gép amin látszik a kor is. A képek megtévesztőek tudnak lenni,de ezt Te is tudod.
Érdekel.
Engem is érdekelne, bár az esti ivászat alatti beszélgetés ad igazán értelmet az egésznek. (persze ha van olyan szálláshely ahova oltatlanokat is beengednek)
Nekem is hiányzik már az itteni társaság.
Éttermezni mindig kell, főleg ha még oltatlanokat is beengednek.
Jóvanna. Nem mindenkinek van újszerű millás bmw-je.
Nem gondolnám hogy a nitrogén töltés dobja meg a teló felújítás árát. Mint már többször is említettem, a nitrogén az egyik legolcsóbb semleges gáz.
https://gazpalackfutar.com/nit...
Arra gondoltam hogy megnézzük kit érdekelhet a dolog,és olyan helyszínt választunk ami kb mindenkinek ugyanannyi. Még mehetünk is egy kicsit együtt,nem kell sztem éttermezni.Majd eszünk szenyót vagy valamit.
Majd kipróbálhatja az enyémet ha akarja. 7kg alatt van az egész.
Oxigénnel hamarabb berozsdál és melegszik. Végülis a cégnek az lenne jó ha hamarabb tönkre menne lehetne cserélni néhány évente de mégsem oxigént tesznek bele hanem nitrogént. A súlycsökkentés bringánál valós probléma sok kicsi sokra megy alapon nincs azzal gond. Amikor egy jobb bicigli 8-10 kg ott számítanak a grammok. Majd ha egyszer lesz lehetőséged próbálj ki egy könnyű bringát meg fogsz lepődni. Csak ne törd össze mert a gatyád is rámegy sokba kerül hogy olyan könnyű legyen.
Nem örülni kell neki hanem megcsinálni. Örülni neked kell ha elkészült.
Gyönyörű a tiszafa amikor hajt
Igen, gondolkozok rajta. Kissé hajósan ringónak érzem. Mintha nem igazán lenne csillapítás.
Szolgálati Közlemény
Szabadkán egész finom eredeti szerb Pelinkovac-ot lehet venni 1200 Ft/liter áron 28 fokos, kicsit gyengébb, mint az Unicum, de ennyiért... Ja, és 3 féle volt, ez volt a legdrágább
Neeeem, egész biztosan jobb nitrogénnel, még jobb héliummal (Józef szerint) és biztosan legjobb marslakó fingból szintetizált gázzal, ami ugye a földön nem található meg
Kérdés, hogy a Paraszt mit vesz ebből a Nagy Jóságból észre... biztos érezhetően másképp rugózik pl. a bringa alattad, ha nincs benne az az 5-öd rész Zoxigén, csak tiszta nitrogén?
Sztem ebben nagyobb rész a VP System (Vakulj, Paraszt Szisztéma ) vagyis a marketing és az üzlet. Hasonló, mikor a bringás megveszi 30 ezerért a titán nyeregcsövet, hogy nyerjen 12 grammot