Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Végre az első normális ember aki nem kavar
Meg lett mondva az a legjobb oltás ami be van adva.
Akkor viszon el kellene kezdeni szervezkedni legalább elvi síkon hova legyen túra és mikor...
Kínait. Online jelentkeztem, mert a háziorvosom nem hívott. Már kb 3 hete hívogatom, hogy mi a helyzet, de mindig csak azt mondja hívjam jövő héten. Szóval nem vártam tovább, mivel nekem mindegy, hogy melyiket kapom. Nem értek hozzá, fogalmam sincs melyik jobb vagy rosszabb. Remélem a kívánt hatás ennél is kialakul és nem fordulok fel 3 év múlva a szövődményeitől.
A "VÉDETTSÉGI IGAZOLVÁNYT" gondolom én is megkapom egy héten belül, mint a legtöbben. Úgyhogy onnantól védett vagyok. És ezt a vírus is tudja és mivel nem akar megdögleni, nem jön a közelembe.
Melyiket kaptad?
Holnap délelőtt megyünk arra kettecskén. Lehet már fagyizni?
Akkor most már eheted a jóféle sajtot, meg a ihatod a keserűt A kávés Unicum nem rossz, de nem lesz a kedvencem... Riserva, sima, szilvás, kávés, nálam ez a sorrend. Múlt héten hoztam 2,5 kg vásárhelyi sajtot, tegnap megjött a futárral a Pannonhalmi rajnai rizling 6 üveggel, szóval most jók vagyunk
...de azért szívesen nyalogatnám már reggelente a tengert nézegetve a Pelinkovácot...
Több mint 2 éve megvan már.Nem új 2008 as.
Mint írtam, innentől már jobb a helyzet, viszont az előző időszak miatt elég mélyről kellett feljönni. A jövő már jobban néz ki.
Most 45 vagy, és neked is van miből... egál... ill. sose lesz egál, a két kinder miatt. A kicsi még most is kb. 120-ba van, amíg a nagy iskolás volt, az is annyit kapott. Szóval te jobban állsz kiadásban, mint én ilyen idősen. Na de szerencsére megvolt a bevétel is.
Szerintem jövő héten már nekem is lesz. Úgyhogy mehetünk
Csak nyomj rá a nevedre. (vagy máséra)
" 45 évesen mi többet költöttünk sztem" Mert nektek volt miből.
Én még itt semmi újat nem vettem észre, lehet, nem figyelek eléggé?
Mééééég? Már! 45 évesen mi többet költöttünk sztem... akkor még 2 gyereket kellett nyomni, meg évi 4-5 alkalommal voltunk valahol, leginkább külföldön... azóta vettünk 2 lakást, szerencsére még a bumm előtt, már azzal sincs gond.
Szóval sokat már ne várj az élet élésével és a pénz elköltésével, mert hipp-hopp vén fax leszel, és akkor meg már minek...
Feltűnt, hogy amióta megújult a fórum, nem jelenik meg a piros kis jel ha privát üzi jött.
És közben diszkréten megvillan az új dukátó. (mér nem ablakos lettem)
A ház sokat elvitt az utóbbi pár évben (sok-sok milla) de innentől már megmaradósabb a helyzet, mert nagy tételek nincsenek már. Persze költséges hobbijai a nejemnek is vannak amit nem nézek jó szemmel, de el kell fogadni. (a táska és ruhaipar jövője nincs veszélyben)
Új musztánggal vagy bármi olyan értékűvel akkor gurulnék ki, ha az árának a kétszerese ott unatkozna a bankszámlán, minden egyéb körülmény rendezettsége mellett. Ez meg mostanában finoman fogalmazva elképzelhetetlen. (ne felejtsd el hogy én még csak 45 éves vagyok)
A motormosás megvolt.

Adnám már vissza a kulcsod, menjünk már valahova... még óttási kártyám is van
Biztos élire rakod kb. tudom, mennyit költhettek havonta (hasonló ház, mint a miénk, 2 ember kajája)... persze nekem nincs kitérkövezve a látóhatárig de mi két autót hajtunk, plusz egy kindert még támogatunk - plusz költséges hobbyjaink vannak
Aztán majd 1ccercsak kigurulsz az új V8 mustánngal - és azt tennéd jól
Nekem 10x annyi alatt.
Bár úgy érezném!
De látod hogy még mindig egy 22 éves dízel* pözsóval járok, amin már küszöböket is kellett cserélni, és egy ingyen kapott 2016-os telefont használok. A motorok közül meg a legfiatalabb is 20 éves.
*ami jó keveset fogyaszt
Dehogy vagyok.