Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

😍
Pár monitorba és utcai tüntetésre elég lenne.
Hány lapméter? :-)(Erdélyi mértékegység) 😉
Felhívnám a figyelmed, hogy azok az ívek térkőből voltak lerakva. És azt még nem használtam el sehova. (szmájlit nem rakok, mert még csak ilyen nem heteroszekszuális választék van, ezektől meg rosszul vagyok)
Nincs is térköved, egyben van a beton
Kerestem egy kéznél levő téglát vagy térkövet hogy a monitorhoz vágjam, de ahhoz ki kéne menni az udvarra.
Mi a lóf ez ? Hol vannak a régi smileyk ? 👾
Nem félünk és nem fázunk Orbán Viktor a királyunk. 😁
Ezt bogyó meglássa... 🙃 😂 😋
Boldog Születésnapot Orbán Viktornak 🎂🍾🥂 Isten éltesse és sokáig álljon még kormányunk élén!
jujj mi a szar ez?
Megújult a fórum?
Pfff....a smájli gif sem működik még.
Elvárom a Sportmotortól, hogy a régi szmájlikat ugyanúgy lehessen használni mint eddig.
Sajnos nem, mert jönnöm kellett este 6-ra dolgozni.
Ittál? csak mert egyedül vigyorogsz itt...
Jó írás, olvastam már régebben.
Sajnos napi szinten látom, hogy a 1,5-2 éve tartó időszak egy elég sötét korszaka a gyárnak. (ez van, ha eladják mindenféle keleti gané offshore társaságnak, akik azt hiszik hogy itt Európa közepén is az orosz-ukrán sztyeppén vannak...bár az előtte levő Acél XXI. is a pofátlanság teteje volt, kb. ugyanaz mint amit most a kormány művel)
Nem semmi géppark gratula.
István! Nincs véletlenül Csepel 125 D világitó tekercsed 1 db. Vén fejemmel vettem egy 64 éves darabot mi napi használatban van de a gyújtással szívok !Átalakítottam a töltéshez kellene. Sajnos nincsenek börzék ott keresném! Üdv!