Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ahogy kinéz a helyzet, még 5200 is... amíg megy, minek szerelgetni?
Most meglett a kerítés project, most folytatódik a garázsrend project, és utána - akkora kupi van most, hogy nem lehetne rendesen szerelni se.
Megfeledkeztem róla hogy az exup kiegyenlítő tartályos, nekem a Genesis "egyben" rugóstag volt a páciens.
Lacikám,én még messzebb vagyok!
Van egy szétbontott telóm ha valami részlet érdekel meg tudom nézni neked. Milyen alkatrészeket lehet kapni hozzá?
Akkor kitaláljuk valamit.
Szerintem Laci is elmenne oda és természetesen én is. Csak lehet jobb lenne egy kevésbé zsúfolt kiránduló hely. Szép hely, szerintem már mindannyiunk volt ott pár alkalommal. De inkább csak kirándulni a családdal jó oda menni, nem egy baráti találkozót szervezni és lazulni egy kicsit.
Meg a helyszínen is változtathatunk ha Laci is szeretne jönni.
Akkor majd egyeztetés lesz az időpont miatt.
Keresgéltem én is külföldi oldalakon és az egyik helyen, ahol alkatrészt is lehet hozzá kapni, 200psi-t írnak. Ami kb 14bar.
Jövőhét végéig az enyém sem lesz üzemkész állapotba. Amit Józsi írt időpontot, nekem is jobb lenne. És tényleg lehet, hogy nem egy túrista központba kellene menni.
És van még 520 km abban a kuplungban?
Nekem nem jön össze.Keresztlányom elsőáldozó lesz jövő hétvégén.Meg oltásom is csak egy van.
Az jó. Nekem csak 520 km... sajna tőlem minden messze van - kivéve, ami közel
Amúgy 7végén menni Tihanyba? Sanya, te nóóóóórmááááális vagy? Az ilyenkor betelik nyaralóval meg pestivel
A magam részéről hétvégi szabadnap legkorábban csak a június 12 lesz.
Ha szar az idő akkor következő héten szombaton.
Van parkolódíj motorra is.300ft/óra
Tihany. Szombat jó lehet. A lángosozó du 2-ig nyitva, a kért még utána is. Fák alatt hűvös helyen van.
Merre van? Egy hét múlva Pünkösd esetleg akkor?
Lenne egy kis időm szívesen szétszedném az autóm motorját. Nincs Baja, de itt ott szivárog az olaj kicsit. Szépen eltömítenék mindent...
Van lángosozó is
Találtam egy helyet kis kerthelyiseggel
Jól bizony! Nem is betegedtetek attól amit főztem Nektek.
Az igaz, hogy mástól sem.