Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gratulálunk nektek!
Sziasztok! Engedjétek meg nekem, hogy büszkén és boldogan mutassam be nektek a pici fiamat
Most kivel gecizzen ha nem velünk, ha már annyiszor leoreóztak minket, pont most hagyják abba ?
Csak ma kb. 10-en hívták a Zasszonyt, hogy adja ki újra az oltási bizonyítványt az új nyomtatványon (két nyelvű), mert a csak magyar nyelvűt az osztrák nem fogadja el... persze nyilván csak azért, hogy gecizhessen valamivel
Hát nem tudom nem hallottam még róla, hogy kétnyelvű kellene angolul... Karácsony Gergely Budapes főpolgármestere, lminiszterelnök jelölt sem beszél angolul gondolod, hogy az osztrák vagy horvát határőrök képzettebbek?
Elvileg ahol beoltottak és angol nyelvűt.
Hol irassak kétnyelvűt? Milyen legyen a másik nyelv bahreini?
Haverom most hétvégén volt itthon Svájcból (meghalt a nővére kovidban 53 éves volt eltemették) sehol semmi nem volt a határokon. Nem oltatta magát visszament másnap kellett csinálnia egy kovid tesztet.
Írassátok a kétnyelvű oltási igazolást, mert a magyar nyelvűt (elvileg) nem fogadják el a határon bár a múlt 7en voltam a szerbeknél, rá se baxtak, se a magyarok, se a szerbek, se ki, se be. Még csak rá se kérdeztek, csak az útlevél kellett... a buzi magyarok miatt viszont befelé 1+ órát vártunk, annyira keresték a cigit
Fiam nője vett már jó éve egy ilyet, de szétszakadt hamar... beleakad ugye mindenbe, ami kiáll, és könnyen hasad. A legelső szakadás attól lett, hogy a szél cibálta
Aldi akció;
Olyan rég volt arra már csak a kemény mag emlékszek vagy ők se, lehet már páva sincs leves lett belőle
Csak lemerevedett - mindenkinek eszébe jutott a korán kelő páva
Há még1x oda megyünk - viszek puskát és - ahogy az időjárás mostanság kinéz - hőlégfúvót (megint)
Olyan zseniális ötlettel álltam elő, hogy lefagyott a fórum...
Ballószög egész jó volt. Elég régen volt lehet már nem is "üzemel" a tanya. Valami hasonlót nézhetnénk. Ottaludni, sütögetni, iszogatni...
Az nekem nem baj. Tudok én itt is jót motorozni.
Mondom, nekem 260... a 244 úgy jön ki, hogy a legrövidebb utat nézem - meg aztán 170 után elég a sok a még +90, főleg, ha pár óra múlva vissza is meg kell tenni. Plusz ugye nekem a 260-ból 140 az unalomig ismert alföldi szakasz ott se látvány, se élvezet, csak szívás
...de nincs igazán ötletem, hova lehetne menni, talán valahova Baja alá, vagy azon a részen a dunántúl...
Az ilyen ismert helyek essenek ki, mint pl. Dunakanyar, Kékes-Mátra, Mecsek - bár a Mecsekben sok hely van, ahol még nem mentem, de az meg neked van közel.
Ez tényleg szép gép még ma is megállja a helyét.
Én biztos eljövök még ide,mert tetszik. Csövivel biztos összefutunk.
Az nem is sok. Nekem 170km,azt hittem messzebb vagytok.
Hát akkor szervezzétek meg. Ha jó az idő akkor elmegyek.
Én pont garázsrendezés közbeni motoros és munkaruha mosást tartok ma reggeltől.(már a negyedik kanyar pörög a gépben) Mikor a garázs belső munkák folytak, tiszta por lett minden, hiába pakolásztam ide-oda.
Az egyik hátizsák aljában ezeket találtam. (itt van a többi is, de azokon már alig látszik a betű...bár Csövi Oreoja még halványan kivehető)
Hát Tihanyba pont nem A hely szép, de voltam már sokszor, meg aztán ténylen nincs kedvem tömegelni, meg a levegő vételért is 3x árat fizetni - és még ezért menni is 520 km-t, sík úton, önerőből
Valami sokkal néptelenebb hely kéne, esetleg egy vendégház, egyet ott aludni, hogy este lehessen főzni, iszogatni, dumálgatni... Az, hogy elmenni több100 km-eket, és elnyalni egy fagyit 2000 Ft-ért, aztán indulni haza - azt inkább kihagyom.
Igazából nem Neked (a Dóm tértől számolva) 242 km a legrövidebb út, nekem meg 244