Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Gondoltam benézek ide, mert ugye még mindig YAMAHA FZ 750 tulajdonos vagyok.😁
Mert ez egy olyan hűséges motor, hogy csak nálam hajlandó működni, ezért hozta vissza a kereskedő is, persze üzemképtelenül, mert nem tudták életre kelteni.😁
Pénteken este ott sétáltam el a bérleményünk előtt Opatijában. Két öreg nő foglalta a helyet éppen... más nem nagyon változott, a kikötőben kb. 2x annyi csónak volt.
Nekem is lejárt múlt hó 6.-án.
Szeptember 15, +60nap. De csak belföldön.
Most néztem, hogy májusban lejárt a műszaki a motorról. Talán van még valami türelmi idő vírushelyzet miatt...
Nagyon jó kis part szakaszok vannak arra mintha nem is Horvátország lenne. Voltam sokfele de ez valahogy elüt mindegyiktől. És még óváros se volt pedig az van mindenhol. 😄
Abbaziaban így is sok van, bár nem annyi, mint mikor utoljára voltunk. Sok a magyar.
De ha nővel voltál, miért mentél a homokosok strandjára?
De rég láttam ilyen Tátrát... Pedig mennyi volt talán BKV-s vontatók voltak.
Festem magam :-)
Ezt én nem mertem leírni. : ))))
Úgy látom Te sem leszel fiatalabb.(genyó módon röhögő) Jól megőszültél az elmúlt 3 évben.
Privlaka a hely. Zadar, Nin, Vir van itt közel. Elég sok homokos strand van...
Melyik részen? (tök szép)
Az a hülye meg kint áll az esőben?
Jó kis túra, pláne robesszal :)) (kevésbé ázik rajta a rider)
Látom. Az Adriás képen sincs egy sem. (állát vakargató)
Autóval. Jól ki van ciánozva minden alig vannak túristák...
Jó szórakozást. Motorral vagy?
😁
Szia! Én meg az Adrián vagyok de itt szép az idő. 😁
A fogyasztás 4,5 liter/100 km
Itt épp zuhog az eső.
Sziasztok.Kisebb túrán vagyok túl,Zsolti haverommal voltunk 2 napos túrán 500 kilométert mentünk.Odafele az utolsó 80 kilométert esőben,visszafelé az első 150 kilométert esőben.Hát mit mondjak,kell vennem egy pár cuccot.A motoros lábbelim 10 km után tele volt már vizzel.