Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem mindegy, Fábi akar mindenáron dolgozni... de megértem: annyi lóvéért én is bejárnék! 😁
Sztem pár munkanap+hétvége már Arninak is sok lenne belőlünk... 😁
De minek jönnénk haza hétvégére ha már ott vagyunk?
Neked csak 7vége jó? Elöl vagy hátul megtoldva 1-2 nappal? Tudjátok, én szívesebben megyek munkanap, akkor kevesebb a turista, és minden nyitva van (gumis, alkatrészes, szervíz, ha kell valami) Motormentőt is könnyebben kapsz, meg a rohammentőn se csak ügyeletes doki van! 😁
Ha így nézzük, akár júni 26-ig is még 2 teljes munkahét van, a mostanin kívül... de nekem jó utána is.
Ezek szerint csak ez és a jövő hétvége lenne jó neked. Nekem ez túl korai. Ha nem gond a többieknek, én inkább júli második felére szavaznék.
Ja, én júni 26 és júli 18 közt nem tudok menni sehova, dolog van, de más időpont bármi jó. Akár még előtte is, tudjátok, nekem nem kell sokat előre tervezni 😁
Az úgy jó lenne, pl. Szolnoknál gyülekező... de ti a múltkor kényelmesek voltatok, és lezúgtatok az M3-on... 😁 Szolnok nem nagy kerülő nektek, de akkor nincs pályázás, és nekem is útba esik. Ha oda északra megyünk, akkor is jó ez a megoldás. Ott fent még úgyse jártunk...
UI: most megnéztem guglin, nektek pont ugyanannyi, csak no pálya. Szolnok Józsinak meg Sanyinak is útba eshetne.
Az is nagyon szép és kanyargós.Jó az út is.Menjünk oda akkor.Van borsabányán egy hotel ahol többször voltunk.Van benti medence is.Nord hotel Borsa.
Látom Romániába készültök annyit megosztanék veletek h kifelé nem kérnek semmit de befelé a magyar kéri a kártyát. Ma voltam kint motorozni és ez a tapasztalat.
És ha mi mennénk feléd? És onnan együtt mennénk és vissza dettó. Arnival meg útközben találkoznánk. Persze nem egyenesen oda mennénk, hanem valami nem nagy kerülős, köztes helyet céloznánk meg.
OK, de az délen van... nekem előtte hozzád felmenni kb. 400 km plusz. Ha oda megyünk, akkor útközben kell becsatlakoznom, valahol Szászsebes környékén, haza meg ott el is válnánk... gyakorlatilag akkor egyedül mennék egész úton.
Ott az ukrán határ közelében az a Radnai-havasok az milyen?
Gyertek,csapunk egy kört a Transalpinán?Vagy amerre akartok.
Igen, sikerült. Minden jónak tűnik. Jövőhéten még cserélek egy hátsó gumit és útra kész.
Akkor menjünk Erdélybe Arnihoz. Mondjuk egy ilyen csütörtöktől vasárnapig túrát elvileg bármikor ki tudok gazdálkodni. Karbi jó lett, kész a moci?
Én inkább ausztriára, vagy erdélyre szavaznék. Egy kis hegyi kirándulásra. És én idén nyáron sajnos nem is tudok egy hosszú hétvégétől (3-4 nap) többre elszabadulni. Horvátokat nekem most ki kell hagyjam. 🙁
Ide lehet jönni.Minden szabad!
Egy kis Adria jó lenne. Egy ismerős most jött haza nulla ember volt igaz ez még elő szezon. Nekem július vége augusztus lenne jó...
Lacinak! Ja, és a fagyi 350ft 😀
Én voltam Tihanyba ma. Egyáltalán nem voltak sokan,és a forgalom is vállalható volt. A motor qrvajó, meg sem álltam egyszer sem, sem oda, sem vissza. Amellett hogy kényelmes,még jól is fogyaszt. 388km volt összesen, és 4,6l/100km jött ki. Úgy gondolom jól választottam.
Megyünk valahova? Nyilatkozzatok - leginkább akit érint. Adria kinyitott, olasz zűrös, osztrákot nem tudom. Erdélyt majd elmondja Arni.
Lefagyott az új fórum.
Nem, bmw nem kell :))))))
:)))))))))))))))))))))))
https://www.webike.co.hu/produ...
Hát a fordítással lesz még némi utómunka :)))
https://www.webike.co.hu/produ...
Látom hogy választási év közeledik.