Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az egyik ups a kazánházból a másik megvan 6 éve mikor a másik buszom le volt szigetelve és azzal mentünk kirándulni az országba. Azzal töltöttem a laptopot. Szóval csak ezt az egyet vettem 😁
Az jó lesz már várom ☺️
Több inverter vásárlás után úgy gondoltad hűtőből is kellene még venni egy párat? 😂 Nem próbáltad mennyi ideig tud működni az akksiról? Kíváncsi lennék....
Remélem megcsináljuk a Tranfogarast a megszokott csapattal jövőre és akkor első este a kis házban eszünk iszunk :-)
Akkor jövőre meglátod milyen hideg lesz benne a sör és a pálesz. :-)
Mert üres... csak 60-70 liter levegőt kell lehűtenie. Ha beleteszel 30 liternyi meleg folyadékot, lassabb lesz... de akkor is ugyanannyi áramot fog felvenni, szóval működni fog faszájul! 🙂
Beindulás után 2 perccel már fagyasztott !
...mert ebben pici kompresszor van. Egy rekesznyi sört lassabban fog lehűteni 😁
És ez elindul szépen az inverterrel!
Vettem egyet :-)
Sza Arni! Megy már a hűtő? 😂
Szia Arni 😁
Sziasztok!
Az egy nagy kombihűtő,az biztos nem indul be.
Arra gondolok ami a konyhában van. (amit használtok)
Az bent van (tehát nem hideg) és üzemel is, szóval egy próbát megérhet.
Az otthoni két hűtőm egyikét sem inditotta el.A boltban kettőt próbáltam mindkettőt inditotta.Egyik 90 wattos másik 110 körül volt.
Szerintem egy jó hűtőt nem kell melegíteni a kazánházban. Lehet, hogy nem egészséges neki 5 fok alatt indulni, de ha nincs vele gond biztos beindul. Az sem lehet 150W-nál nagyobb teljesítményű.
Az kombi.Alul fagyasztó felül hűtő.Az nagy,nem viszem be a kazánházba melegedni.
Mi van az otthoni másik hűtővel?
Nem indult el.Szóval új hűtő kell.
Akkor viszont csodálkoznék, ha a hideg olaj lenne a gyenge, vagy inkább az erős láncszem.
Ja...
előzmény
Mi lenne, ha beindítanád hálózatról vagy 5 percre. Akkor kiderül, hogy nem rossz-e a hűtő és valami zárlat miatt csinálja ezt a szopatást és annyi idő alatt az olaj is bemelegszik a kompresszorában. Utána meg rákötnéd az inverterre.