Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gratula jól néz ki :) Ez inkább jó neked túrázni mint a Kawa. Sanyinak is ilyen van, nem?
kétszer ment fel,sebaj.
Vasárnap voltam megvenni,olaszból van 25000-kilométerrel.Valós mert a gféktárcsák még teljesen simák,hullámosság nincs. Abs jó,dolgozott is,mikor a kazincbarcikai hóban próbálta a srác,megcsúszott a hátsó kerék és a vezérlő beleszólt a fékbe.Elsején megy honosításra,és utána lehozza,mert én ebben a fagyban nem motorozom.Amúgy hatalmas bálna,alig ér le a lábam,de úgy tudom ennél állítható az ülés.Ott a háttérben egy Triumphot próbált ki egy másik vevő,elment már,de a kollégáim,apa és fia még nézegették.Nagyon szép gépeket hoz ez a kereskedő olaszból.
Jó hogy feltetted,majd akarok venni én is tartalékba.
Tegnap esti vihar.
A BMW felár miatt tettem fel. (mert annyira édes :)
Másrészt a Hexagon szívócsonkot pénteken megrendeltem, hétfőn délután (azaz tegnap) már fenn volt a helyén. (ez volt készleten)
Gyártól rendelős cuccok jöttek meg már 3 nap és 3 hónap között is, arra nem lehet időt mondani. (GTR-hez pl. volt 3-4 napos cucc, a Hexagon gyári generátor meg 3 hónap volt)
Tudom ismerem. De ha ez a kisker ár, kéne legyen olcsóbban jó helyen plusz a nyakam rá, h kell lennie valami felébe kerulot, ugyanezt tudónak csak mert nem motorba-alapon.
Plusz az oem nem három napra küldi 😅😅
Ez nem is drága... beletenni idő...
Milyen szépen ír magyarul :D
Nemtom mi baj lehet...
Szóval ezen makkant meg:
https://www.instagram.com/p/CY...
Talán most
Ilyen megy meglepően széles modleltartományba: https://citybike.hu/Benzinpump...
Kszönöm !!!
A victronra negyet, ahogy rajzoltam. 2 parhuzamos ag, 2 panel agankent sorba.

A feher nagy doboz LCD-vel csak kett panelt bir el, mert 1000W a max PV bemeneti telsesitmenye es a panelfeszultsegnek 30-80 kozt kell lennie. Azaz ketto db sorban.
Szóval a victron 24 volton elbir 4 panelt kezelni?
Ja értem
A victronra?
Erre a 2000W-os inverter/MPPT-re csak kettő panelt tudsz tenni. Sorosan.
Jó, tehát 3.38A helyett 9.38A... így más.

Putere maxima PV: 1000W
1000W panel mehet rá. A PV adat a panelre vonatkozik. Photo Voltaic rövidítve. A 2000W az inverter teljesítménye.
Irtam lejjebb,hogy elértam
9,38 amper
Utánaszámolva a panelednek, 33.1V x 3.38A 100W, nem 300W.

Biztos jók az adatok?
Putere nominala (névleges teljesitmény)2000VA/2000W ezt nem tudom arra érti,hogy ennyi panelt lehet rákötni,vagy ennyi a teljesitménye?