Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sajnálom. Sanyi részvétem.
Ezek viszont mai képek. 😼 (az emelőre külön felhívnám a figyelmet)
A robogó kész, helycsere volt a műhelyben, szóval holnap körbejárom és írom a listát a teendőkről, jövő héten rendelem hozzá ami még kell.
Rákérdezek a fényezőre is, hogy szeptember óta nincs-e nagyon útban a fejidom, mert ha igen akkor befejezhetné, lassan feltenném.
(a Maxigumival még mindig megy a szkander, az Imene nevű csajt az online cseten már lassan vakrandira hívhatnám, annyit beszéltem már vele, Marc haver meg pont úgy kommunikál mint Elnökünk, azaz sosem arra válaszol amit kérdeztem)
2016-ban vettem Sanyától, akkor úgy ahogy beüzemeltem és mentem vele kb. 20km-t, amíg elvittem eredetvizsgára. (akkor az oldalidomok sem voltak rajta)
Aztán eldőlt a garázsban, akkor elrepedt a fejidom, levettem és elvittem a műanyagoshoz, most a fényezőnél van. Azóta így áll hol itt-hol ott félig szétszedve.
Ebben az 5 évben végignézte a garázsfelújítást, tologattam ide-oda, néha már megfeledkeztem róla (nem túlzás, tényleg) hogy van itthon egy ilyen is. Persze forgalomban van azóta is, fizettem rá mindent :))
Meghalt sajnos...
Srácok bocsánat a hülye kérdésért lemaradhattam valamiről, de mi történt Katival?
Ti mentek rendesen túrázni... Hány éves volt?
Sokat kirándultunk,sokfelé.
A nagy javítás.Ez Zsoltéáknál volt.
Sanyinak,a legszebb rendőrrel.
Telefonált csütörtökön a motorkereskedő is,forgalomba helyezte a BMW-t,jövő kedden vagy szerdán hozza.
Gyönyörű gép volt,olyan kár volt eladni.
2009 óta elég sok helyen voltunk...
Köszönöm Gyulám, ezek a képek nincsenek is meg nekem. (a 2012-esről --azon voltam a Goldwinggel-- csak pár db képem van)
Összerakom a vasat idén, jó lenne megint egy kis összeröffenés valamerre.
Ott még jóképű gyerek voltam. A pálinkát is szerettem még, rá is repültem akkor. 😂
Én is a héten nézegettem meg a régi Papp szigeti képeket és annyira összeszorult a szívem amikor Katit láttam rajtuk. Nagyon sajnálom!☹
Jó képek. ☺️
Pupuról is van. 😀
Hopp a Gódwing!
Ezt külön Ábrusnak.
Gyűjtögetem össze a képeket Katiról,és miket találok!
Regisztralsz egy fiokot, megadsz egy bankkartyat fizetoeszkoznek es mar megy is a dolog. Nem sokkal komplikaltabb, mint egy barmilyen webaruhaz.
Sziasztok.Az aliexpress ről,hogy lehet rendelni?
https://www.aliexpress.com/ite...
Köszi Ábrus, egyszer már rendeltem egy ilyet. Valami gond volt vele, asszem méretpontatlan volt. Meglepően olcsó azt meg kell mondjam.