Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Taps Pupunak!
Ma 2 szakmával gyarapítottam tudásom 4es 5ös eredménnyel. Targoncás és földmunkagép kezelő építőipari szállító hidraulikus rakodó. 😎 Szülinapi ajándék magamnak.
ha már hétfő és ha már az iroda ajtajában jutott eszembe, hogy otthon maradt a kurva laptop :D
Ma megérkezett a lakásra az illetékes levél is. Röpke két év után, de nem fáj kevésbé és egyelőre lövésem sincs mibű. :D klassz
Hogy ne gagyi legyen, stimmeljen a méret és passzoljon a fejedre.
Pl. nekem a 492 Lei-es MT Atom SV van, hibátlan áru, nem nyom, nem szorít, szépen jár a mechanika, de szélzaj van vastagon.
A Schuberth C3 csendes, de embertelen drága és csak olyan fejformán igazán kényelmes, ami kissé már-már gömbszerű.
A legjobb, amit tehetsz az a személyes vásárlás, boltban, felpróbálva.
Ha valamelyik tetszik pofára, akkor olvass utána a neten, nézd meg, sisaktesztek mit írnak róla. Ennél jobb tanácsom nincs sajnos.
Köszi. Ez nagy segítség volt 😁
Hát hogy a csajoknál mennyire jössz be vele.
Akkor nincs baj.Gondoltam nemhogy megsütőm.
Köszi
Nem kap többet. A panel hátán ott van, hogy harminc valahány volt és kb. kilenc amper.
Abból fog csinálni 14.4V és max 20A-t. Az a 20A a kimeneti maximumára vonatkozik.
Mit kell nézni sisakvásárláskor?https://linsonmoto.ro/echipame...
Még egy kérdés 😃
Van az mppt vezérlőm ami 100/20 .Van a napelem ami 310 wattos.Tehát 310Watt / 14,4 volt amennyivel tölt=21,53 Amper.Birni fogja a vezérlő ha nagyobb ampert kap a megengedettnél?
Pik-Pakk karácsonyra hazaérnénk :-)
1000 km-eket akarsz pályán motorozni? Azt én kihagynám 🤔
Nekünk megállna oda-vissza 7500 km-ből, neked kicsit több 😅 de érdekes lenne, fogadjunk, egyőtök se motorozott még raktív reptéri kifutón - keresztbe 😁
https://goo.gl/maps/72RnGrk1SUqVc1MD7
Ha van benne autópálya is akkor csak 1887 km. Nem is rossz. Csinálhatnánk egy ilyen túrát... Az lenne a neve, hogy : "Vigyük vissza a gumit" túra. 😊
Akkor már megnézhetjük a Gibraltári szorost is,onnan mar nincs messze. 😃
Hát igen, de napi 400 km-el is 12 nap... annál többet meg nem lehet haladni, csiki-csukison már az is sok, meg ugye ez alatt Fábival 4-5x kell megállni 😅 nézelődéssel napi 7-8 óra út, minimum.
Asszem én ezek után mégiscsak megcsinálnám nekik azt a facebook reklámot. 🖕
F&sza lenne az a túra. Mehetnénk kis falvakon keresztül végig :))))
Nem tudom még hogy mi lesz belőle, aztán lehet hogy hétfőn 3x-i apologize mellett felajánlanak helyettük egy szett zsír új Bridgestone BT16-ost ingyen postával, meg egy fiatal spanyol csajt egy órára a vádaskodásért. (na ettől tartok én is :)))
Hát, ha úgy alakul hogy b&sznak az egészre, akkor elhasználom. Rossznak nem rossz, csak idén decemberben lesz 7 éves. (hogy rohadnátok meg)
Eladni sz&r, mert a 18-as nem nagyon kelendő. (gondolom ezért akarják rám erőltetni)
Mindegy, azért még harcolok egy darabig.
...bár jobban belegondolva, szarjunk a gumidra, és ha ott vagyonk, inkább menjünk Barcelonába meg a strandra. Az egy jó vidék (említettem, hogy jártam már arra? 😁)
Motorral az szép karika lenne, szóval én inkább kocsival megyek - leszek csomaghordó nigger 😁 csak majd tartanotok kell a tempót 😁
Tehát valszeg 25 jurót mindenképp bux 😕 Akkor inkább használd el, vagy ha annyira zavar, dobd fel a gumisba, 5 ezressel olcsóbban, sztem azonnal megveszik - akkor csak 15 jurót buktál.
... vagy tavasszal elmegyünk motorral Andorrába, és rájuk rúgjuk az ajtót 😂 az egy szép túra lenne, át a Zalpokon, le Nizzába, onnan végig a part mellett 🤔 alig 2400 km...
https://goo.gl/maps/HGjyC2Qu16WZpinh9
Természetesen van számla, mélben megküldték mindkettőről a rendeléskor.
Nem a vásárlás tényét vitatják (nehéz is lenne, ott van az oldalukon a reklamációs lap, a gumirendelés alatt megy a vita) hanem azt állítják, hogy azt küldték amit rendeltem (azaz 2018-ast) mert nekik sosem volt raktáron 2015-ös gyártású gumijuk ebből a típusból. (azaz át akarom qrni őket kamu reklamációval)
Jelenleg 76 euróról van szó, azzal a NAV baromira nem foglalkozna, pláne egy andorrai bejegyzésű nemzetközi cégnél. (ami Európában a franc tudja hány néven szerepel)
Szóval benne van, hogy lehet nem jön több válasz tőlük és részükről lerendezettnek tekintik az ügyet.
De az is megeshet, hogy küldenek egy futárt a gumiért, elviszik, aztán a "szakértőik" megállapítják, hogy ez nem tőlük ment (vagy sérült, vagy akármi) a lét így vagy nem utalják vissza, vagy levonják a szállításért a 25 eurót. Mit tudnák tenni? (feljelenthetem őket az andorrai bíróságon)
A tanulság annyi, hogy ilyen tetű cégtől nem kell vásárolni.
Ha számlád van róla,nem tudják letagadni,ha nem adtak,jelentsd fel őket a NAV-nál.Mikor a Kawára vettem a gumit,borítékban rá volt ragasztva a gumira,a gumis vette le róla.
Szátiszfájd meg pláne nem. (azóta semmi)
A kollégám átvenné az elsőt. Már csak az a kérdés, hogy ezek a tetvek mit mondanak a hátsóra. (bár sejtem, semmit)
....mert ők a jövőbe látnak! 🤔 már most tudják, hogy kásztümör nem leszel többé, dír meg főleg nem 😂