Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vettünk már többen is itt, jó cucc. Van benzincsaphoz és máshoz is nekik.
Kösz a tippet, ha kifinganak az XV-n a gumik, kipróbálom.
És kb. ennyi volt 2016-ban is. (csak a Bath volt kicsit gyengébb mint most)
Elég élhető áron van. 800 baht olyan 25 dollár, az négy karbihoz minden gumibasz.... Nem rossz.
Na jó, régebben zöld volt :)
https://litetek.co/Carb_Kit_Ya...
Nem kellett ez nekem hiányzott mint púp a hátamra nem akartam én autót venni így alakult a helyzet. Szerintem kutyás autó lesz hosszabb útra klíma meg a tempomat miatt. 2.0 benzin.
Ha attól zöld, hogy FKM-ből van, akkor nem hülyeség. :)
Ma nem sokat haladtam.
Szétszedve a karbikat, hát ez a klasszikus zöld takony az úszóházban. Megszáradni-megkötni nem volt ideje az 5 év alatt, szóval könnyen lejött. Kettőt ultrahangosan megmostam, azok kész vannak. Lehet rendelnem kéne hozzá olyan zöld tájváni tömítésgarnitúrát. 😼
2,0 gondolom. És mit akarsz vele? (a fő nemértés ott volt hogy minek neked egy ilyen?) 😸
Hát kb. ez volt. ("HÁT EZ MEG MIA F&SZOM??")
Azt sejtettem hogy nem egy 79-es Cadillac, a leírásból valami modern kori, jellegtelen usa átlagautóra gondoltam.
De egy VW-re semmiképpen. (legalább lenne automata)
Amúgy nem volt rossz gép annak idején, bár én valahogy sosem lelkesedtem érte. Szerintem annyira nem más mint az itteni volt. Ez 1,8-as vagy 2,0-es?
Úgy előttem volt a fejed ahogy nézed a monitort: - mia qva annya ez a hulladék fos az usa-ból?- 😂 😂 😂
Masodik kepen irja is.
"Grid feedback when there is excess energy"
Hat ugy, hogy ha sut a nap es 4kW jon le a panelrol, de te csak 2kW-t fogyasztasz, akkor a maradek kimegy a halozatra. Ha a halozattal ossze van kotve (marpedig ossze lesz, ha a biztositektablara lesz kotve), akkor bizony ez elkerulhetetlen.
Ott van a rajzokon is, a termek aliexpress oldalan, szepen nyilakkal jelolve.
Ez visszatermel???Gondoltam bekötöm a biztositéktábla után és kész.Hogy termel a hálózatba?
Azt tudom hogy Bora. Arra gondoltam hogy veszel egy usa autót, erre ott áll egy folkszvágen az udvaron? Hát EZ miféle értelmetlenség?
Mekkora sztár autó volt ez kint nem gondoltam volna 😁
99-től gyártották a Borát. Belülről is lehet nyitni a csomagtartót USA szabvány. 😂
90-ben, mikor Pécsett laktam, ez volt az álom-autóm... bárki fél kezét odaadtam volna érte 😁 de újként nagyon távol volt, akkoriban egy 320-as cápám volt, 15 éves 😁
HA epp termel annyit a napelem, igen. Akkor helyben fogyaszthatod. Ha 2kW jon le a napbol es 4-et fogyasztasz, akkor a maradekot a halozatbol veszi fel.

Ha ezt halozatra is akarod kotni, mindenkepp targyalnod kell a szolgaltatoddal! Ha rakotod a rendszerre igy, ahogy van, a halozati fogyasztasmero fogyasztaskent fogja elszamolni azt is, amit a napelem visszatermel a halozatra!
De még a rádió sem szól rendesen mert más a frekvencia kiosztása. Igazi bontó szökevény. 😂 De legalább van benne klíma meg tempomat. És nem automata legalább...
Bora, USA-ban Jetta. 😂 És valóban Mexikóban gyártották nem is találok hozzá semmi manualt legalább azt lenne jó tudni milyen gyertya kell bele. 😂
Mert ezeket Mexikóban gyártották, csak az USA-nak... EU piacon nem volt sikeres, itt a Golf ment.
Hát ez meg mi a farkam? (oké, Jetta, de az usából? Miféle értelmetlenség ez?)