Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miket kaptál?
Dehogynem, év eleje van. Nálunk is zajlik a birkózás a cég és a szakszervezet között. (minden évben ez megy)
Mi meg alkalmazottak, jól ki szoktuk tárgyalni egymás között 😸
http://youtu.be/EfRyiByx8jM
Mind a ketten alkalmazottak vagyunk, úgyhogy bértárgyalás ügyében nem túl sokra jutnánk egymással.
"hosszú megbeszélések" azaz bértárgyalás? 😁
Ez ami nekem van (by László&Juci) a pálcával orrba feltúrós. (gyilkosan sz&r érzés, nem is véletlen hogy a 3 készletből eddig csak kettő fogyott el)
Hány oltásod van?
Lehet ilyen nyálasat kellene csinálnod amit én is. Szerintem ez otthoni mintának pontosabb mint az otthoni véres. De nem biztos.
Semmi különös. Kis köhögés, orrfolyás, meg a fejem fáj időnként. Se láz, se ízlelés vagy szaglás vesztés. A család nem kapta el. Mindegyikük tesztje negatív. Eddig...
Eddig én is megúsztam, pedig voltak körülöttem is. Az egyik kollégám egész héten úgy járt dolgozni, hogy 2 gyereke + a felesége otthon volt karanténban. Neki volt 2 oltása, úgyhogy jöhetett, de volt kapcsolatunk bőven. Kézfogás hosszú megbeszélések. Lehet tőle, de fax se tudja🤔
Én is már másodszorra feltételeztem hogy ez lehet hogy az, de nem. Pedig a közvetlen kollégáim is szinte mind elkapták már. (volt amelyikkel egy kocsiban ültem Szfehérvárig meg vissza, ő másnap már karanténban volt, nálam meg semmi)
...és hogy vagy? Család is elkapta?
B...szátok+, én meg nem bírom elkapni*... minden ismerősöm volt már, többen 2x is. Asszony meg én: semmi, pedig ő találkozik némi kovidossal, úgy napi 2-3-al.

*különben nem hiányzik, csak furcsa...
Köszönöm
Jobbulást
Én viszont banyaltam.😕
Őszinte részvétem, Gyula!
Jobbulást
Bár ez a jelentős mennyiségű forralt bornak és a pálinkának is betudható.
Kb. 20 perce szántam rá magam, most talán nem volt annyira sz&r mint a múltkor.
Pár napja a nejem elég sz&rul van (lázas meg üzemképtelen) és tegnapelőtt óta én is eléggé lepadlóztam. (főleg ma estefelé)
A környezetem megállapította hogy kovidosak vagyunk (főleg én) és elkezdtek b&szgatni a 3. oltással. ("ugye megmondtuk, hogy már rég be kellett volna adatnotok!")
Na meg persze hogy azonnal húzzak el tesztet csináltatni, de felesleges mert egyértelmű a helyzet, ez kovid.
Én egy kissé megbonyolítottam az elképzelésüket, mert szerencsére volt még két teszt a fiókban. :D
Sajnálom nagyon őszinte részvétem...
Köszönöm mindenkinek.
Ott a motoron ábrus második képén a szentendrei találkozónk volt.Oda visszajártunk sokat.Ez is ott készült.
Ez az utolsó kép róla,december 21-én.
Jaj de jók,itt egy kicsit el volt hízva,kb.70-kiló volt.NTavaly nyáron még 58,most kb.50-kilóval ment el.