Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A vamugyintezes dija. Ha van, ha nincs afa vagy vam, azt mindenkepp legomboljak rolad.
...vagy az maga a vámkezelés ára? Nem vettem még semmit, mióta ez megy... meg mondjuk ákár hozhatnák is kifele, ha 29-én megvolt a vámolás...
Ilyet láttatok már? Mijafaxra kell a 799 Ft? Persze elsején láttam meg a qrva levelüket a spamok közt véletlen... a cuccot free szállítással vettem.
Hát persze. Csak furcsa. Valószínűtlen hogy ne kaptam volna el. Egyetlen kivételével az összes jellemző tünet jelentkezett. Elgondolkodtató...
Hát ha beteg voltál, teszteltél, és nem lett pozitív soha, annak csak két oka lehet:
1) elqrtátok a tesztelést vagy hibás tesztcsík.
2) nem voltál kovidos, mikor teszteltek.
Ennyi.
Szerintem én már legalább háromszor kaptam el, de lehet hogy négyszer is.
Mindig megvoltak a jellemző tünetek, a szaglás/ízlelésvesztés kivételével. Érdekes módon egyszer sem volt pozitív tesztem. Jártuk az országot a céggel: Tiszai Vegyi Kombinát, BorsodChem, Nitrogénművek Pétfürdő, százhalombattai olajfinomító, ajkai, pécsi hőerőmű, PannoniaBio Dunaföldvár meg még sorolhatnám mely cégekhez mentünk folyamatosan, hetekre. Ezeken a helyeken jellemzően nagyleállásokon dolgoztunk 12 órában ahol aztán megfordult mindenféle népség az ukrántól a szerben át a kínaiig. Érintkeztem a jó ég tudja hány emberrel mert ugye van amit nem tudsz kikerülni. Ilyenek a kilincsek, korlátok, forgókapuk, fogantyúk, szerszámok stb. Nem is beszélve a közös étkező, pihenő, dohányzóhelységekről. Szóval igen nagy eséllyel túl vagyok már rajta.
https://www.hazipatika.com/bet...
de ez se biztos, mert tüdőshöz még nem mentem el miatta. Csak akkor megyek orvoshoz általában, ha visznek 😁
Annyi, hogy köhögök erősebb szagokra, huzatra, állott levegős zárt helyiségben... valami biztos van, de leszarom, amíg nem zavar.
nekem se sikerült még pedig több ezer emberrel találkoztam mindenfelé. heti 3 teszt hétfő péntek rapid szerda pcr 🙄
Ez valami rendőrös betegség?
Köszönöm Ádám.
Nálam nem. Enyhe COPD jellegű tünetek, de nem foglalkozom vele különösebben.
hiszti
Maszkot kimondottan rühellem, irritál, rámjön a köhögés tőle... mindig, mikor rámszólnak, hogy maszk, mondom, OK, de akkor 10 percig fogok utána hangosan köhögni 😁
Persze a haver akinek a garázsában készült és segített összerakni is, elfelejtett meghúzni egy csavart a benzincsövön ami az injektorhoz megy és este mikor hazarepültem nem lehetett észrevenni, mert nem kellett sehol megállnom, azonban tegnap mikor elmentem próbakörre már volt forgalom, lámpa etc és csak az tűnt fel, hogy de bitang lett, elforgatja minden indulásnál kicsit a kerekét :D De mikor hosszabbra megálltam elkezdtem érezni a benzinszagot, lenéztem és a 3bar baszta ki a benzint mindenre, köztük a leömlőre, csizmámra. :D És persze MINDIG van nálam legalább egy svájci bicsak de most szó szerint semmi nem volt. Így kézzel meghúztam amennyire tudtam, az már majdnem elég volt és gyorsan hazamentem egy csavarhúzóért. Bazz, jó hogy nem mentem messzebbre, mert egyből kihajtok áltlaában valamelyik főútra, ott meg nem lehetett volna észrevenni az első huzamosabb egyhelyben járásig...
Ahh, meséltem végül mi lett a motorral?
Valami fasz egyszer régen (mi nem nyúltunk oda, nem kellett soha) bénán nyomta rá a számítógépre a csatlakozót, de csak annyira, hogy szemre szinte alig lehetett látni, viszont olyan rázkódásra el tudott mozdulni kicsit így pont csak az a láb nem csatlakozhatott, ami a pumpának ad jelet, így minden működött csak a pumpedli nem.
Meg tudod: fejben dől el, meg biztos nem kell sokat maszkod hordanod és azért nem lesz tüdőgyulladásod, meg IMMUNERŐSÍTÉS
Ja, én még a kövesúttól is messze vagyok 😁 meg napi 1 órát gyúrok IMMUNRA 😂
Nagyon sajnálom, őszinte részvétem. :(
Én is beszoptam január elejére. De csa kegy nap volt kellemetlen érzés, utána sima megfázásszerű orrfolyás, kis köhögéssel egy hétig.
Te biztos azért nem kapod el, mert messze vagy 5g-s toronytól, meg IMMUNERŐSÍTESZ. :D :D :D :D :D
- Bértárgyalás? Ma reggel bementem a főnökhöz és véleményt cseréltünk ezzel kapcsolatban!
- hogy-hogy?
- Bementem az enyémmel, és az övével jöttem ki! 😂
Téged a gonosz is elkerül,téged az ördög is villával várna.
Á, már Erdélyből hazajövet után túl volt a bértárgyaláson... úgy felhúztuk, azzal kezdett hétfőn! 😅
Mert az a teszt olyan, mint a szex a nőknek a középkorban: akkor jó, ha fáj! 😁 különben nem lett rendesen felnyúlva...
Van, aki csak az orrszőrét símogatja - aztán örül, hogy negatív 😅
Kínai, moderna
Bértárgyalás 😂