Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rendezgetem a képeket és előjön a múltam. 😄
Tegnap eltemettük a drágám,nyugodjon békében.
...manualt olvasni meg budos? Vagy azt bizonyos szint felett buntetik? :)
https://www.facebook.com/watch/?v=638379360943381
A hülye Jahama ......."aki ezt leveszi itt a főtengely vége van, de még egy csavart sincs rajta amit lehetne tekergetni.......itt úgy van a vezérlés, mert itt sem lehet tekerni. Tehát ezt a motort úgy tekered hogy sebességbe teszed..."

Az ott valami különleges versenyváltozat lehet, mert én eddig mindegyikben találtam csavarhelyet a főtengely végében. Lánc egy van benne, az középen a főtengelyről hajtja meg a generátor-szabadonfutó tengelyt, a kuplunghoz nincs semmi köze.
De Tasibácsit sosem vonnám kétségbe, mivel ő egy időben ilyenből qrvasokat csinált, szóval valószínűleg rosszul tudom. 😺
Hát, ha valamit nem nagyon használtak.........
Ez attól függ milyen gyorsan akarsz kanyarodni. 😂
Rá se ránts,a Bmw indexe is érdekesen dolgozik,hol lassan,hol gyorsabban villog,pedig nincs kiégve egy lámpa se.
Megnézve az első képet ahol a zöld fekete össze van kötve és a bekötési térképet, már látszik nem kéne zöld fekete kötésnek lenni csak fekete feketének. állvakaró smile
Ha létezik még Feri bácsi hagyatéka, akkor ott biztos van. (600-as cucca rengeteg volt, láttam mikor ott voltam)
Talán Robesz tud kontaktot a feleségéhez.
Persze hogy nincs kábelkorbácsom. Fzr facebokoon rákeresek hátha valaki bont.
😎 Tervbe van enduró turaendúró
Fzr téma úgysem nagyon van már, szóval írj csak. Bár csodálom hogy nem vettél már valami újabb gépet.
Bocs hohy ennyit írkálok de most van lelkesedés a motor iránt lehet holnap megint 4 évre elmegy a kedvem 😂
Levettem az első lámpakorbácsot és nem esik a feszkó, Ilyenekkel volt tele de ezt nem én csináltam. Megnézem vane ilyen korbácsom elvileg kell lenni. Ha nincs veszek 1 et bontottan.
Az enyém a usákos? azért volt furcsa az indexek közös átkötése. Ezt teljesbe ki tudod rakni nekem hogy lementsem
Keresgélnem kell még mert levettem az első indexeket és ugyanúgy esik azon a biztin. ott volt tákimáki meg szereztem eredeti trafókat kiveszem az fz6 trafókat is.
Csak ritkán olyan BMWs stílusba. 😂
Már akkor is mondtuk hogy ne indexelj.
Az fel is tűnt mikor még ment,hogy (a német autópályán)200nál ha kiraktam az indexet akkor amíg felvillant lefoga a motort mintha letiltásba ment volna.
Na faszom elfelejtettem írni elvileg az indexeket írja arra. megnézem a elsőket azokat gyatra módon raktam össze,
Gondoltam rád, de nekem a régi fajta kéne. (kicsit meg van nyomódva a km óra gyűrűje, bár mivel úgyis szét kell szedni az órát egy belső tisztításra, lehet hogy ki tudom kozmetikázni)
Srácok a 20A melletti 10A bizti az minek a biztije? Elkezdtem a feszkó esős vizsgálatot sorba húztam le a biztiket. A 2 10A 1 20A semmi reakció ugyanúgy eset tovább de erre a kivettem elkezdett vissza menni a töltöttségi szint.