Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kép?
Üdv a csajoknak. 😁 Képeket majd tegyél fel. 😊
Gyerekek, úgy adódott, megint az Adrián vagyok 😁jó a víz, jó az idő, és sok jó nő is van 😄
Kizárt dolog, hogy ilyen drága cuccot öntsek bármelyik gépembe. Szóval majd mondd el hogy mennyivel jobb, mint az eddig is teljesen jók.
Szerintem maradok az Ipone-nál. M4 20W50-est használok az FJ-hez, a váltó nem csattog, nem kemény, a kuplung nem csúszik meg, és folyton kiemel még ha egy kilómétert is kell lépésben araszolni. Az előtt a Castrol Actevo, majd a Power esetében is voltak ilyen gondok.
Lehet kapni most vettem. 🙂 Nem tudtam, hogy megszűnt egy időben....
Nézegetve az árakat, vakon azért nem merném megvenni.
Nahát. Újra lehet kapni ? Amikor utoljára (2-3 éve) akartam venni a Yamaha szervizben azt mondták hogy a Yamalube már nem gyárt olajat, csak egyéb kenőanyagokat forgalmaznak. Helyette adták az Ipone M4-est. Azzal is teljesen meg voltam elégedve.
Na büdös kölök visszavonul év végén.
Hasonlót a hasonlónak. Kíváncsi vagyok mit tud az alkatrész még nem próbáltam.
Ez már a második volt,94-ben Simóval mentem,és ellöktek,de azt egy agyrázkódással megúsztam.
Én is erre gondoltam meg kéne nézni a hidat. 🙂
Azt írja, a bosnyákok paráznak, mert csappan a túrista... szóval mehetünk Neum-ba 😁 közel is van, nyílegyenesen lefelé...
Semmilyen, nem érzed
Egyszer ki kéne próbálnom, hogy milyen ezzel haladni. A helyi boltossal egyszer megbeszéltem, de amikor mentem, nem volt ott csak a beo, az meg nem tudott róla, de lehet, megint nekifutok.
Bár a halálom a hosszabb út előtti felöltözés, a póló-rövidgatya a robogók sokkal jobban bejön. Persze nem márciusban.
Mióta van nyakvédőm, tök "sebezhetőnek" érzem magam ha nincs fent
Akkor meg pláne.
Inkább örülj, hogy nem a nagyvassal estél, az pénzben is több lenne, meg talán a sebesség is nagyobb lett volna. Így túl vagy a "minden motoros elesik egyszer"-en legalább 🙂
És ez egy nyamvadt robogóval volt,alig 30-al.
Eh, ez nagyon kemény!
Ilyenkor egy komplett páncél plusz nyakmerevítőn mindig elgondolkodom.
Na megjárattam az öreget pont egy éve nem ment. Pöcc röff. 🙂 Legjobb motor jó volt vele menni. 😁
Elvitték hétfőn.
Köszönöm szépen valaszotokat. Szép napot.
És mi lett a Kawasakival?